У своїй другій каденції Олександр Семчишин змінить усіх своїх заступників.

Про це мер Хмельницького розповів журналістам під час пресконференції.

“Серед заступників зміни будуть дуже і дуже суттєві. Більше ніж на половину”, – сказав градоначальник.

Семчишин також зауважив, що нових заступників обиратиме із числа прохідних кандидатів від партії "Команда Семчишина". У загальній кількості, соратники хмельницького мера розраховують зайняти у міськраді не менше 30 мандатів із 42.

У Семчишина запитали, чи отримає представник "Команди Семчишина" посаду секретаря Хмельницької міської ради, той відповів ствердно.

Популярні новини зараз

МОЗ підготувало список до примусової вакцинації: не хочеш - звільняйся

Віктор Павлік показав, як молода дружина заковтує сосиску: "Смакота"

Погода зжалиться над українцями перед опалювальним сезоном, синоптик Діденко обрадувала прогнозом: в яких регіонах буде сухо і сонячно

Сорокоуст у церкві за здоров'я й упокій: за кого категорично не можна замовляти цю молитву

Показати ще

“Право вносити (кандидатуру – НГП, - ред.) на секретаря залишається за мною і, зважаючи на результати, подаватиму представника “Команди Симчишина” і впевнений, що він набере відповідну кількість голосів. Прізвище не скажу, тому що не знаємо персонального складу (кандидатів, котрі будуть обрані – НГП)… От є такий кандидат Віктор Симчишин (рідний брат міського голови – НГП), який у партійному списку займає 42 місце. Але він набрав найбільшу кількість голосів по Хмельницькому серед кандидатів і навіть серед кандидатів на посаду міського голови”, – заявив Семчишин.

Раніше портал Знай.uа писав про те, що щасливий Садовий кличе львів'ян на другий тур виборів. За словами політика, таке рішення прийняли самі львів'яни у неділю, 25 жовтня.

Також портал Знай.uа писав, що на виборах в Києві перемагають Кличко (50,9%) та "УДАР" (19,7%), - паралельний підрахунок голосів.

Також портал Знай.uа писав про явку українців на виборах-2020: де мешкають найсвідоміші громадяни в країні.