У Хмельницькій обласній лікарні з'явився новостворений центр, де пацієнти з інсультом зможуть отримувати висококваліфіковану допомогу медиків.

Як повідомили у Хмельницькій ОДА, медичний центр розрахований на 30 пацієнтів одночасно. Людям з гострими порушеннями мозкового кровообігу, з ішемічним та геморагічним інсультом будуть надавати увесь пакет необхідних послуг.

Для лікування та ранньої реабілітації у центр зможуть потрапити мешканці всієї області.

Популярні новини зараз
Дружина першого "Холостяка" Макса Чмерковського налякана після трьох викиднів: "Просто скажу, як є" Макс Чмерковський розповів, як його змусили зробити найбільшу помилку в житті: "Я не люблю про це говорити" Не пропустіть шанс зробити запаси: названо фрукт, ціна на який впаде вже скоро 5 жіночих імен, від яких у чоловіків "зносить дах": кому з красунь пощастило
Показати ще

Вже на другий-третій день лікування хворих наново вчитимуть говорити, ходити і їсти.

Серед переваг лікування у новому інсультному центрі керівник медичного закладу Яків Цуглевич назвав те, що “пацієнтам практично не доведеться сплачувати власні кошти за лікування”.

Нагадаємо, на Кам’янеччині, що у Хмельничцькій області, збудували новеньку амбулаторію сімейної практики загальної медицини. Збудували, але так і не відкрили. Її збудували на місце старого медпункту, відкривали помпезно зі стрічками та піснями у грудні 2019 року. За задумкою, амбулаторія мала обслуговувати 4 тисячі мешканців Вихватнівець та ще 12 сіл, розташованих поруч.

Нагадаємо, що у Львові тяжко хворий хлопець показав приклад стійкості, здоровим таке не під силу

Як повідомляв портал Знай, малятко народилося від сурогатної матері з рідкісною хворобою, батьки-китайці навіть не глянули

Також, Знай писав, що маленького українця спалює онкологія, життя повисла на волосині.