ХАРАКТЕРИСТИКА

в якості дієтичної добавки до раціону харчування як додаткове джерело біологічно активних речовин: коензиму Q10, сапонінових і флавонових глікозидів, ефірних олій, терпенових лактонів, флавоноїдів, вітамінів (С, В1, В2), макро- та мікроелементів (залізо, сірка, марганець, кремній), антиоксидантів з метою зміцнення імунітету та підвищення опірності організму, особливо після перенесених виснажливих захворювань, при підвищених фізичних, розумових і емоційних навантаженнях (у тому числі при стресі); відновлення та регенерація клітин шкіри; запобігання передчасному старінню організму, а також при:

  • порушеннях мозкового кровообігу, що супроводжуються розладами уваги та/або пам’яті, зниженням інтелектуальних здібностей, відчуттям занепокоєння і страху, порушеннями сну;
  • вегетативній дистонії, астенії;
  • погіршенні зору;
  • порушеннях периферичного кровообігу та мікроциркуляції;
  • нейросенсорних порушеннях різного генезу.

РЕКОМЕНДАЦІЇ ПО ВЖИВАННЮ

вживати дорослим і дітям віком старше 12 років — по 1 капсулі на добу.

Капсули вживати під час або після прийому їжі, запиваючи достатньою кількістю питної води кімнатної температури.

Тривалість вживання — від 2 тиж до 2 міс, після чого необхідно зробити двотижневу перерву. Перед вживанням рекомендується консультація лікаря.

ПРОТИПОКАЗАННЯ

індивідуальна чутливість до компонентів; період вагітності та годування грудьми.

ОСОБЛИВОСТІ ЗАСТОСУВАННЯ

не перевищувати рекомендовану добову дозу. Дієтичну добавку не слід використовувати як заміну повноцінного раціону харчування.

УМОВИ ЗБЕРІГАННЯ

при температурі не вище 25 °С.