ІНСТРУКЦІЯ МОЗ

ІНСТРУКЦІЯ

для застосування препарату

Сироп Лінкас Нова — дієтична добавка до раціону харчування, яка може бути рекомендована при сезонних застудних захворюваннях дихальних шляхів, сприяє послабленню сухого і вологого кашлю, має відхаркувальні, протизапальні властивості.

Комплекс біологічно активних хімічних речовин, що містяться в екстрактах рослин (алколоїди, глікозиди, сапоніни, флавоноїди, терпени, ксантіни — вазицин, гліциризин, віолокверцитрин, віоланін, ісопін, урсолова кислота, галова кислота, ефірні олії, вітаміни, мінеральні речовини), надають антибактеріальну, протизапальну, відхаркувальну, спазмолітичну, протикашльову, анальгезуючу, жарознижувальну, протиалергічну, імуномодулюючу і седативну дію.

Рекомендації до застосування:

Допоміжний засіб для лікування застудних і інфекційних захворювань верхніх дихальних шляхів і легенів: тонзиліт, ларингіт, трахеїт, бронхіт, пневмонія, бронхіальна астма.

Спосіб застосування:

Препарат призначений для перорального застосування. Сироп не слід розбавляти водою. Препарат приймають незалежно від прийому їжі. Тривалість курсу лікування і дози препарату визначає лікар індивідуально для кожного пацієнта.

Дорослим і підліткам у віці старше 12 років зазвичай призначають по 10 мл (2 чайні ложки) препарату 3–4 рази на день.

Дітям у віці від 7 до 12 років зазвичай призначають по 5 мл (1 чайна ложка) препарату 4 рази на день.

Дітям у віці від 2 до 6 років призначають по 5 мл (1 чайна ложка) препарату 3 рази на день.

Дітям у віці від 6 місяців до 1 року призначають по 2,5 мл (1/2 чайної ложки) препарату 3–4 рази на день.

Тривалість курсу лікування зазвичай становить від 3 до 7 днів.

Протипоказання:

Підвищена індивідуальна чутливість до окремих компонентів препарату.

Препарат не застосовують для лікування дітей віком молодше 6 місяців у зв’язку з відсутністю даних щодо безпеки й ефективності препарату у даній віковій категорії.

Жінкам у період вагітності препарат може бути призначений лікарем у випадку, якщо очікувана користь для матері вище, ніж потенційні ризики для плода. При необхідності застосування препарату в період лактації слід проконсультуватися з лікарем.

Протипоказано одночасне застосування препарату з лікарськими засобами, що пригнічують кашель, у тому числі кодеїном і либексином.

Умови і терміни зберігання:

Препарат рекомендується зберігати в сухому місці далеко від прямих сонячних променів при температурі від 15 до 25 градусів Цельсія. Термін придатності — 3 роки.

Форма випуску:

Флакон 120 мл.