ХАРАКТЕРИСТИКА

Lactacyd — асортимент спеціальних засобів для щоденної інтимної гігієни, збагачених натуральними активними компонентами.

Lactacyd сприяє підтримці і відновленню природної мікрофлори інтимної зони.

Засіб для інтимної гігієни Lactacyd для щоденного догляду за губами. Гель ніжно очищує шкіру, дарує неповторне відчуття свіжості, забезпечуючи надійний захист інтимної зони протягом усього дня.

Покращена формула з натуральної L-молочною кислотою і молочною сироваткою ідеально підтримує природну мікрофлору, яка є природним захисним бар'єром. Lactacyd забезпечує збалансований рівень pH, наслідками порушення якого можуть стати неприємний запах, роздратування і відчуття дискомфорту. Фізіологічний рівень pH 5,2 підібраний з урахуванням особливостей жіночого організму. Підтримує природний баланс мікрофлори. Спеціально призначений для щоденного використання.

Lactacyd Фарма Антибактеріальний підвищує природний захисний рівень інтимної мікрофлори. Містить натуральні антибактеріальні речовини, які пригнічують ріст бактерій та захищають від інфекцій і неприємного запаху.

Lactacyd Фарма Ніжний — це спеціальний засіб для чутливої і схильної до подразнень шкіри. Завдяки збалансованому рівня pH і формулі, збагаченій натуральної L-молочною кислотою, ідеально підходить для щоденного використання.

Lactacyd Фарма Зволожуючий забезпечує живлення і зволоження завдяки унікальній формулі L2G-комплексTM. Допомагає відновити і зміцнити природний гідроліпідний бар'єр шкіри інтимної зони.

Lactacyd Фарма Заспокійливий усуває симптоми вагінального дискомфорту, такого як почервоніння, подразнення, свербіж, печіння. Збагачений активними інгредієнтами із заспокійливими і антисептичними властивостями, ефективно очищає і заспокоює ніжну інтимну мікрофлору.

РЕКОМЕНДАЦІЇ ПО ВИКОРИСТАННЮ

тільки для зовнішнього використання. Після використання ретельно змити водою. У разі виникнення подразнення слід припинити використання. Формула розроблена для мінімізації ризиків алергічних реакцій.

УМОВИ ЗБЕРІГАННЯ

при температурі до 25 °С.