ХАРАКТЕРИСТИКА

Пластир-тату Халику після укусів комах складається тільки з натуральних компонентів. Він не містить спирту і аміаку, які можуть завдати ще більшої шкоди ніжній шкірі дитини. Олія сої і лаванди мають протизапальну та антисептичну дію на подразнену шкіру малюка. Екстракт календули лікарської і зантоксилума надають заспокійливу дію і допомагають швидко полегшити відчуття свербежу. Ментол і олія м'яти перцевої купируют набряк і надають відчуття свіжості. Жирні кислоти олії льону сприяють швидкому загоєнню.

Пластир-тату Халику після укусів комах має зручний бічний аплікатор, завдяки якому його дуже легко і швидко можна наклеїти на шкіру, не торкаючись пальцями клейкою боку. Крім цього, кожен пластир має яскраву наклейку у вигляді тату, що робить його використання цікавим і радісним для дитини. Пластир не викликає бажання якнайшвидше його зняти і тим самим не дає дитині можливості подальшого розчісування місця укусу, що сприяє швидкому загоєнню.

РЕКОМЕНДАЦІЇ ПО ВИКОРИСТАННЮ

щоб уникнути відклеювання, наносити на суху і чисту шкіру. Відокремити пластир-тату від прозорої плівки і обережно прикласти до місця укусу клейкою стороною. Пластир добре кріпиться, не пошкоджуючи шкіру. Для того щоб не доторкатися до пластиру пальцями, тримайте пластир за аплікатор збоку. Відчуття полегшення настає через кілька секунд після наклеювання пластиру. Пластир-тату Халику після укусів комах тримається близько 8 год.

ОСОБЛИВІ ВКАЗІВКИ

не наносити на уражені ділянки шкіри (відкриті рани, екзема, висип та ін), слизові оболонки і область навколо очей. У випадку контакту з очима ретельно промити їх водою. Не використовувати повторно. У разі виявлення алергічної реакції слід припинити використання й звернутися до лікаря. Щоб уникнути випадкового проковтування, попадання в рот або ніс дитини використовувати пластир-тату у дітей молодшого віку або осіб з обмеженими фізичними можливостями слід під контролем батьків або відповідальної особи. У разі відсутності належного нагляду протягом тривалого періоду пластир слід зняти. Для продовження періоду використання необхідно наклеїти новий пластир.

УМОВИ ЗБЕРІГАННЯ

у сухому, захищеному від світла місці.