ХАРАКТЕРИСТИКА

капсули Нормоцикл використовують як джерело біологічно активних речовин з метою відновлення рівня жіночих статевих гормонів.

Рослини, екстракти з яких входять до складу капсул, роками застосовуються в аюрведичній медицині для лікування порушень менструального циклу, безпліддя (відсутність овуляції в результаті дисбалансу ФСГ/ЛГ), для поліпшення імунної відповіді організму, з метою протипухлинного захисту організму. Капсули Нормоцикл рекомендують як джерело симплокоса кистьового (Symplocos racemosa) з метою нормалізації співвідношення ФСГ і ЛГ для овуляції у жінок, які не мають овуляції в результаті зазначеного порушення гормонального фону). Капсули Нормоцикл рекомендують як джерело симплокоса кистьового (Symplocos racemosa) при необхідності збереження гормонального фону жінки в стресових ситуаціях на фізіологічному рівні, для попередження розвитку стресового дисбалансу статевих гормонів як причини порушень циклічності менструацій.

Капсули Нормоцикл рекомендують як джерело симплокоса кистьового (Symplocos racemosa) і солодки голої (Glycyrrhiza glabra) при необхідності збереження гормонального фону жінки при гіперандрогенії.

Капсули Нормоцикл рекомендують як джерело симплокоса кистьового (Symplocos racemosa) при наявності на шкірі акне Propionibacterium acne, що потребують інгібування.

Капсули Нормоцикл рекомендують як джерело симплокоса кистьового (Symplocos racemosa), куркуми довгої (Curcuma longa), солодки голої (Glycyrrhiza glabra), коли є потреба в противопухолевой і антиоксидантного захисту.

Капсули Нормоцикл рекомендують як джерело симплокоса кистьового (Symplocos racemosa), солодки голої (Glycyrrhiza glabra) і куркуми довгої (Curcuma longa), коли виникає потреба в протизапальної захисту.

Капсули Нормоцикл рекомендують як джерело солодки голої (Glycyrrhiza glabra), коли виникає необхідність у регулюванні водно-сольового обміну і профілактики спайкового процесу.

Нормоцикл рекомендують при:

  • порушення менструального циклу (стрес-індуковані, дисфункціональні маткові кровотечі і ін);
  • дисбалансі ФСГ/ЛГ;
  • недостатності II фази менструального циклу і дисменореї;
  • комплексному лікуванні запальних захворювань органів малого тазу і порушень менструального циклу у зв'язку з ними;
  • комплексному лікуванні гіперандрогенії, вугрової хвороби;
  • комплексному лікуванні фіброміоми, гіперплазії ендометрію, фолікулярних кіст, синдрому полікістозних яєчників;
  • необхідність корекції рівня кортизолу;
  • необхідність відновлення менструального циклу після абортів, вискоблювання.

РЕКОМЕНДАЦІЇ ПО ВЖИВАННЮ

дорослим по 1-2 капсули 2 рази на добу після їжі або індивідуально за призначенням лікаря. Тривалість вживання — 3-6 міс. Курс, при необхідності, можна повторювати.

Не рекомендується вагітним і годуючим груддю, дітям віком до 12 років, при підвищеній чутливості до компонентів капсул Нормоцикл.

ПОБІЧНІ ЕФЕКТИ

не виявлено.

ОСОБЛИВІ ВКАЗІВКИ

перед використанням капсул Нормоцикл пацієнткам з АГ, гипокапиемией слід проконсультуватися з лікарем.

Пацієнткам з цирозом печінки і ХНН не перевищувати тривалість лікування та дозу, призначену лікарем.

При індивідуальній непереносимосги можливий розвиток алергічних реакцій.

ВЗАЄМОДІЇ

не виключається взаємодія з кортикостероїдами, тіазидними, петльовими та калійзберігаючими (спіронолактон, амілорид) діуретиками, серцевими глікозидами з впливом на їх ефекти.