ХАРАКТЕРИСТИКА

Одрі IC рекомендується в якості додаткового джерела біотину та колагену для підтримки здорового стану шкіри, волосся та нігтів.

Біотин (вітамін B7/вітамін H/кофермент R) — водорозчинний вітамін групи B. Молекула біотину складається з тетрагідроімідазольного і тетрагідротіофенового кільця, в тетрагідротіофеновом кільці один з атомів водню заміщений на валеріанову кислоту. Біотин є кофактором в метаболізмі жирних кислот, лейцину та в процесі глюконеогенезу. При нестачі біотину спостерігаються: ураження шкіри рук та ніг, сухість та нездоровий відтінок шкіри, сонливість, депресія, хворобливість та слабкість м’язів, гіпотонія, високий рівень ХС та глюкози в крові, що веде до розвитку гіперглікемії, втрати апетиту та нудоти, погіршення стану волосся, сповільнюється ріст. Біотин сприяє підтримці волосся та шкіри в нормальному стані.

Колаген — фібрилярний білок, що становить основу сполучної тканини організму (сухожилля, кістки, хрящ, дерма та т. п.) та забезпечує її міцність і еластичність. Колаген — основний компонент сполучної тканини і найпоширеніший білок у ссавців, що становить від 25% до 45% білків в усьому тілі.

РЕКОМЕНДАЦІЇ ПО ВЖИВАННЮ

Одрі IC вживають по 1 капсулі 1 раз на добу, запиваючи достатньою кількістю рідини. Добова кількість біотину — 1 мг, колагену — 300 мг. Не слід перевищувати рекомендовані дози. Перед вживанням Одрі IC рекомендується консультація лікаря. Тривалість вживання визначається індивідуально.

ОСОБЛИВОСТІ ЗАСТОСУВАННЯ

Одрі IC не слід вживати як заміну повноцінного харчування. Не вживають Одрі IC при підвищеній чутливості до компонентів, які входять до його складу, в період вагітності та годування груддю, дітям. При виникненні небажаних явищ слід проконсультуватися з лікарем.

УМОВИ ЗБЕРІГАННЯ

при температурі не вище 25 °C.