ІНСТРУКЦІЯ МОЗ

ІНСТРУКЦІЯ

для застосування препарату

Склад та дія:

Дієтична добавка «Олія гарбузова» — джерело поліненасичених жирних кислот, вітаміну Е і Р, загальнозміцнюючий засіб, сприяє підвищенню захисних сил організму, поліпшенню стану статевої системи чоловіків.

Цинк, що міститься в гарбузовій олії, відіграє важливу роль у багатьох процесах, що протікають в організмі людини (білковий, жировий, вуглеводний обміни, синтез інсуліну і травних ферментів, формування імунітету). Бере активну участь у функціонуванні статевої і репродуктивної систем (сприяє поліпшенню потенції, а також в значній мірі впливає на процес сперматогенезу і ембріонального розвитку).

Крім цього, гарбузова олія сприяє очищенню організму від шкідливих речовин (канцерогенів, токсинів), зміцнює імунітет, поліпшує обмін речовин і підтримує загальний гормональний фон. Олія гарбузова знімає запалення і больовий синдром при простатиті та аденомі простати. Полегшує процес сечовипускання.

Спосіб застосування:

Дорослим і дітям з 12 років по 1–2 капсулі 3 рази на день під час їжі. Курс прийому 1 місяць; в подальшому термін застосування і можливість повторного курсу узгодити з лікарем.

Форма випуску:

Упаковка 60 капсул по 300 мг кожна. Капсулована форма дозволяє максимально зберегти всі корисні діючі речовини.