ІНСТРУКЦІЯ МОЗ

ІНСТРУКЦІЯ

для застосування препарату

Рекомендації щодо застосування:

Біологічно активна добавка до раціону харчування Омега-3–6-9 містить найважливіший компонент повноцінного харчування — поліненасичені жирні кислоти, отримані виключно з природних джерел: риб’ячого жиру, лляної олії і олії бурачника аптечного (Borago officinalis). Нормалізує рівень холестерину, зміцнює імунну та серцево-судинну системи; зміцнює нервову систему і підтримує здоров’я головного мозку, омолоджує шкіру, підвищує її еластичність, зміцнює волосся. Перед застосуванням рекомендована консультація лікаря.

Спосіб застосування та рекомендована добова доза:

Капсули Омега 3–6-9 застосовують перорально дорослим та дітям від 12-ти років — по 1–2 капсули 2-3 рази на добу. Тривалість прийому — 1 місяць. При необхідності прийом можна повторити, попередньо проконсультувавшись з лікарем. Капсули бажано приймати після їжі і запивати достатньою кількістю рідини. Не є лікарським засобом.

Протипоказання:

Індивідуальна чутливість до будь-якого з компонентів продукту,вагітність, годування груддю, не застосовувати дітям до 12-ти років.

Застереження щодо застосування:

Не перевищувати рекомендовану добову дозу.

Не слід використовувати як заміну повноцінного раціону харчування.

Форма випуску:

Капсули з масою вмісту 1000 мг ± 9% по 100 штук.

Умови зберігання:

Зберігати в оригінальній упаковці виробника при температурі від +80 до +20 градусів у сухому, захищеному від світла приміщенні у недоступному для дітей місці.

Склад:

1 капсула містить: риб’ячий жир, олія льону, олія насіння бурачника.

Допоміжні речовини: желатин, гліцерин, сорбітол, вода.

Поживна (харчова) та енергетична цінність (калорійність) на 100 г: білки — 0, жири — 99,8, вуглеводи — 0; 898,2 ккал.