ІНСТРУКЦІЯ МОЗ

ІНСТРУКЦІЯ

для застосування препарату

Склад, мг/капс.:

Ейкозапентаєнова кислота (ЕПК) — 180,0, декозагексаєнова кислота (ДГК) — 120,0, вітамін E (d-?-токоферол)6,7, наповнювачі: кальцію стеарат, МКЦ, лактоза, фруктоза, крохмаль.

Внаслідок змін, що відбулися в раціоні харчування людей останніх поколінь, виникли порушення в регуляції багатьох біологічних процесів. Серед них особливо серйозні наслідки для організму мають: по-перше, — порушення ліпідного (жирового) обміну в печінці і плазмі крові, по-друге, — порушення тонких механізмів регуляції балансу протизапальних речовин. Обидва ці процеси рука об руку ведуть до розвитку серцево-судинних захворювань, включаючи атеросклероз, ішемічну хворобу серця, гостру і хронічну недостатність мозкового кровопостачання, гіпертонічну хворобу, а також приводять до величезної розмаїтості процесів, у яких ведуча роль належить запальним реакціям (артрити, алергії, тромбофлебіт і т.д.). Безліч сучасних медичних досліджень підтверджують, що причиною таких порушень є дефіцит поліненасичених жирних кислот сімейства Омега-3 у харчуванні. Було, зокрема, відзначено, що народи, які вживають велику кількість звичайної жирної їжі разом з жирами морських риб (Marіne Lіpіd Oіl), мають дуже низькі показники по спектру серцево-судинних захворювань.

ДД «Омега-3 ПЖК» є додатковим джерелом ПЖК класу Омега-3.

Численні дослідження вітчизняних і закордонних фахівців показали, що, крім перерахованих вище станів, поліненасичені жири Омега-3 ефективні як допоміжний засіб при псоріазі, бронхіальній астмі, хворобі Альцгеймера, ревматоїдному артриті.

Розглянемо властивості поліненасичених жирних кислот.

Однією з найважливіших складових частин в обміні речовин в організмі є поліненасичені жирні кислоти (ПЖК). Ці речовини виконують в організмі безліч важливих функцій: вони беруть участь у будівництві клітинних мембран, роблять клітини більш стійкими до шкідливих впливів, сприяють роботі імунної і репродуктивної систем, мають протизапальні та антиалергічні властивості, поліпшують мозкову діяльність, є джерелами енергії для організму. Поліненасичені жирні кислоти сприяють більш швидкому загоєнню ран, виразок і інших ушкоджень шкіри і слизистих оболонок, що обумовлює їхнє успішне застосування як допоміжного засобу при таких захворюваннях, як виразкова хвороба шлунку і дванадцятипалої кишки та різних хвороб шкіри.

Кажучи про ПЖК, найчастіше згадують їхній вплив на стан серцево-судинної системи. ПЖК сприяють активному зниженню рівня холестерину в сироватці крові, і зменшенню його відкладення на стінках судин, перешкоджають згущуванню крові і поліпшують реологічні (рідинні) властивості крові. Тому ПЖК — це прекрасний допоміжний засіб для зменшення ризику виникнення атеросклерозу, гіпертонічної хвороби та інших захворювань серцево-судинної системи.

Дія:

Поліненасичені жирні кислоти використовуються організмом людини для утворення так званих простагландинів — важливих протизапальних агентів, які є частиною клітинної мембрани. Дуже важливо підтримувати правильний баланс між ПЖК. Встановлено, що мається чіткий взаємозв’язок між кількістю незамінних жирних кислот у тканинах організму і ступенем звуження серцевих артерій внаслідок атеросклерозу; при цьому, чим більше незамінних жирних кислот утримується в тканинах, тим менше заблоковані артерії.

ДД «Омега-3 ПЖК» є джерелом поліненасичених жирних кислот, регулює обмін жирів і холестерину, сприяє підтримці здоров’я серцево-судинної системи, бере участь у зменшенні запальних процесів в організмі. Жирні кислоти, що входять до складу біодобавки «Омега-3 ПЖК», допомагають будувати клітинні мембрани, є важливим джерелом клітинної енергії, відповідають за нормальний розвиток мозку й очей.

До складу ДД «Омега-3 ПЖК» входить також Вітамін E, що охороняє ПЖК від окислювання. Крім того, Вітамін E — необхідна речовина для підтримки здоров’я серцево-судинної і репродуктивної систем організму, благотворно впливає на стан шкіри, печінки, нервової тканині, виконує антиоксидантні функції.

Рекомендований з метою корекції раціону харчування при/для:

  • запальних процесах в суглобах;
  • зниженні імунітету;
  • порушенні діяльності шлунково-кишкового тракту;
  • порушенні мозкових функцій (зниженні пам’яті, неуважності, втомі та ін.);
  • сухості шкіри і слизових оболонок, ламкості волосся, нігтів, при болях у суглобах;
  • захворюваннях серцево-судинної системи;
  • підвищеному вмісті холестерину в крові.

Вживати:

Дорослим по 1 капсулі 2–3 рази на день під час їжі. Курс прийому 1–2 місяці, який можна повторювати через 3–4 місяці.

Протипоказання:

Індивідуальна чутливість до компонентів продукту.

Перед прийомом рекомендується проконсультуватися з лікарем.

Не є лікарським засобом.

Зберігання:

Зберігати в сухому, захищеному від світла місці при температурі не вище 25 градусів.

Термін придатності:

24 місяці від дати виготовлення.