ІНСТРУКЦІЯ МОЗ

ІНСТРУКЦІЯ

для застосування препарату

Лікарські рослини, що входять до складу дієтичної добавки РАВІСОЛ®:

Плоди каштану кінського мають венотонізуючу, капіляропротекторну, протинабрякову, антиагрегантну та антикоагулянтну дію, бо містять флавоноїдний глікозид ескулін та сапоніну есцин. Ескулін зменшує проникність капілярів, стимулює антитромботичну активність сироватки крові, збільшує виробку антитромбіну, посилює кровонаповнення вен, особливо у разі наявності патологічних змін. Есцин знижує в’язкість крові.

Плоди глоду колючого містять біологічно активні речовини що посилюють кровообіг у коронарних судинах та судинах головного мозку, зменшують збудливість і підвищують скоротливість серцевого м’яза, знижують збудливість центральної нервової системи, проявляють гіпотензивний ефект.

Плоди софори японської містять в собі рутин, який має властивість ущільнювати стінки судин, зменшуючи їх ламкість, відновлювати еластичність судин, чинить заспокійливу та протизапальну дію.

Квіти конюшини містять жирну та ефірну олії, глікозиди, дубильні речовини, органічні кислоти, ізофлавони, флавоноли і флавони, ситостерол, вітаміни, каротин, аскорбінову кислоту.

Червона конюшина використовується як дезінтоксикаційний та очищаючий засіб, є гарним засобом для очищення крові. Червона конюшина допомагає відновити життєві сили, енергію, сприяє підвищенню апетиту.

Кукурузні рильця — у народній медицині цей продукт застосовується як сечогінний і жовчогінний засіб, засіб, що стабілізує рівень цукру крові і пригнічує тягу до солодкого, покращує обмін речовин, прискорює метаболізм; корисний для діабетиків, для схуднення людям із зайвою вагою і гормональними збоями.

Коріння оману високого містить велику кількість ефірних масел, смол і вітаміну Е, надає антисептичну, протизапальну, жовчогінну, сечогінну, кровоспинну дію. У ньому містяться речовини, які лікують цукровий діабет на деяких стадіях. поліпшують роботу імунної системи.

Трава хвоща польового містить флавоноїди (кверцетин, ізокверцитин, кемпферол, лютеолін, еквізетрин), сапонін еквізетонін, каротин, кислоту аскорбінову, кремнієву, аконітову, яблучну, щавелеву, масло жирне, гіркоти, речовини дубильні і смолисті, солі мінеральні.

Цей комплекс біологічно активних речовин виявляє сечогінну, кровоспинну, протизапальну, антимікробну і гіпотензивну дію. РАВІСОЛ® застосовується як допоміжний засіб в комплексному лікуванні атеросклерозу, вегето-судинної дистонії, головного болю, запаморочення; для покращення пам’яті, концентрації уваги, а також для поліпшення загального стану і працездатності людей літнього віку.

Рекомендації щодо застосування:

Добавка дієтична до раціону харчування — джерело біологічно активних речовин для нормалізації холестеринового обміну в організмі. Має загальнозміцнюючі властивості. Добавки дієтичні не слід використовувати як заміну повноцінного раціону харчування.

Харчова (поживна) цінність 100 г: білки — 2,8 г, жири — 2,5 г, вуглеводи — 22,1 г.

Енергетична цінність (калорійність) 100 г: 122,1 кКал.

Рекомендовано вживати:

Дорослим та дітям після 14 років по одній капсулі тричі на день за 30 хвилин до вживання їжі. Термін вживання — від 8 до 12 тижнів, надалі за погодженням з лікарем. Не слід перевищувати рекомендовану добову норму. Перед застосуванням потребує консультації з лікарем.

Склад, г/капсулу:

Плоди каштану кінського — 0,03, плоди глоду колючого — 0,076, плоди софори японської — 0,058, квіти конюшини — 0,038, кукурузні рильця — 0,03, коріння оману високого — 0,03, трава хвоща польового — 0,038.

Без ГМО.

Не є лікарським засобом.

Протипоказання:

Індивідуальна чутливість до компонентів, діти до 14 років, вагітні, жінки, що годують груддю.

Умови зберігання:

Зберігати в упаковці виробника в недоступному для дітей місці, за температури не вище 25 градусів, відносній вологості повітря не вище 75%. Блістер без упаковки зберігати в захищеному від світла місці.

Строк придатності:

2 роки з дати виробництва.

Капсули по 0,3 г.