ІНСТРУКЦІЯ МОЗ

БАКТОБЛІС  таблетки   1000 мг

ІНСТРУКЦІЯ

для застосування препарату

Порушення мікробіологічного рівноваги в ЛОР-органах можуть спровокувати безліч факторів: різні хронічні захворювання; алергія; несприятливі фізичні (переохолодження, інсоляція тощо), хімічні фактори; фізичне, інтелектуальне і психоемоційне перенапруження; прийом антибактеріальних, гормональних та інших препаратів; нестача харчування; гіповітаміноз і ін. Тому питання відновлення мікрофлори респіраторного тракту сьогодні дуже актуальне, адже хронічні захворювання ЛОР-органів займають значне місце в структурі патологій, як у дорослих, так і у дітей.

У зв’язку з цим особливу увагу звертає на себе респіраторний пробіотик у формі таблеток для розсмоктування БАКТОБЛІС, до складу якого входить корисний штам Str. Salivarius BLIS K12. Він сприяє відновленню бактеріального балансу ротової порожнини і верхніх дихальних шляхів за рахунок його колонізації вже на 3 добу і має здатність одночасно виділяти 2 бактеріоцини (Salivaricina А2 і В), що належать до класу лантибіотиків — агентів, що обмежують зростання безлічі видів патогенних бактерій, таких як Streptococcus pyogenes, Haemophilus influenza, Streptococcus pneumonia, Moraxella catarrhalis, Micrococcus luteus, Streptococcus anginosus, Eubacterium saburreum, Micromonas micros та ін.

Лантибіотики є однією з найбільш перспективних альтернатив антибіотиків. Як не дивно, але історія лантибіотиків починається раніше такої звичайних антибіотиків, ще до винаходу пеніциліну. Зацікавленість в дослідженні лантибіотиків відновилася через появу клінічних штамів бактерій, стійких до сучасних антибіотиків.

Пробіотичні мікроорганізми, що виділяють бактеріоцини, здатні конкурувати з патогенною мікрофлорою за живильне середовище і «витісняти» її представників (Gillor О. et al., 2008), тому колонізація штаму Str. Salivarius BLIS K12 в ротоглотці і його конкуренція з патогенами за живильне середовище представляє особливий інтерес для відновлення мікрофлори респіраторного тракту з метою попередження захворювань ЛОР-органів. Ряд клінічних досліджень продемонстрував потенціал пробіотика Str. Salivarius BLIS K12 у зменшенні кількості епізодів розвитку і рецидивів таких захворювань, як фаринготонзиліт, інфекції глотки, отит — у дітей (Di Pierro F. et al., 2012; Di Pierro F. et al., 2014; Di Pierro F. et al., 2016) і стрептококовий фарингіт та/або тонзиліт — у дорослих (Di Pierro F. et al., 2013). Таким чином, БАКТОБЛІС спеціально розроблений для дорослих і дітей віком до 3 років в якості додаткового джерела пробіотиків з метою:

  • відновлення природної мікрофлори після антибіотикотерапії;
  • попередження розвитку бактеріальних і вірусних захворювань;
  • підвищення резистентності організму до інфекцій в період сезонних захворювань;
  • підвищення резистентності дитячого організму до інфекцій перед садком, школою, університетом.

БАКТОБЛІС також буде актуальним для осіб, знайомих з проблемою неприємного запаху з рота, оскільки причиною цього може бути порушення мікрофлори ротової порожнини.

Одним з аргументів на користь БАКТОБЛІСА є зручність його вживання — всього 1 таблетка для розсмоктування в добу, що неодмінно буде оцінена споживачами, які бажають відновити баланс мікрофлори ротової порожнини або позбутися від неприємного запаху з рота. Рекомендований курс вживання БАКТОБЛІСА становить від 10 днів, тому всього 1 упаковки пробіотика вистачить на курс для дорослого або дитини з 3 років.

Таблетки рідко бувають смачними, особливо для малюків. БАКТОБЛІС — виключення з правил, адже приємний полуничний аромат і солодкий смак дозволять уникнути клопоту батькам при вживанні «смачних таблеток» дитиною.