ІНСТРУКЦІЯ МОЗ

ІНСТРУКЦІЯ

для застосування препарату

Склад:

Коріння кодонопсіса (radices Codonopsis pilosulae), насіння пальми ареки (semen Arecae), кореневище атрактілодеса (rhizoma Atractylodes), гриб порія (Poria Cocos), пророщене насіння ячменю (fructus Hordei germinatus), насіння коікса (semen Coicis), плоди яблуні (fructus Mali), коріння астрагала (radices Asparagi), коріння солодки (radices Glycyrrhizae), шкірки мандарина (pericarpium Citri reticulatae perenne), насіння квіскваліса (semen Quisqualis);

допоміжні речовини: вода очищена, цукор, бензоат натрію 0,5%.

Опис та дія:

БЕБІ ВІТ екстракт 200 мл стабілізує стан травної і нервової систем дитячого організму, підвищує захисні сили організму, є засобом профілактики різних захворювань. Множинність лікувальних і профілактичних ефектів забезпечується складом з 11 плодів і рослин.  БЕБІ ВІТ — це комплекс необхідних натуральних вітамінів і мікроелементів, що забезпечує дитині гарне самопочуття, гармонійний розвиток, хороший апетит.

Важлива властивість БЕБІ ВІТ — антигельмінтна, тому фітокомпозиція використовується для профілактики і як допоміжний засіб лікування дитячих гельмінтозів. Екстракт БЕБІ ВІТ не містить штучних добавок, барвників та ароматизаторів, абсолютно нетоксичний, тому може застосовуватися тривало.

БЕБІ ВІТ містить багатий комплекс активних компонентів з рослин: незамінні амінокислоти, вітаміни, мікроелементи, органічні кислоти, протеїни, ефірні і жирні олії, флавоноїди та ін. Бебі віт застосовується і для дітей, і для дорослих, в т. ч. вагітним — вітамінний напій підвищує імунітет. Композиція сприяє нормалізації травлення, поліпшенню роботи кишківника (усуває здуття, пронос), підвищує всмоктуваність їжі і засвоюваність з неї поживних речовин.

БЕБІ ВІТ благотворно впливає на роботу нервової системи (нормалізує процеси збудження і гальмування в корі головного мозку), усуває зайву нервову збудливість, неспокій, зміцнює пам’ять, поліпшує сон і, тонізуючи селезінку, збільшує кількість гемоглобіну в крові.

Рекомендації щодо застосування:

  • для підвищення імунітету, особливо в зимово-весняний період;
  • як засіб, що сприяє фізичному і розумовому розвитку дитини (зміцнює пам’ять);
  • як засіб, що благотворно впливає на роботу нервової системи (нормалізує процеси збудження і гальмування, знімає зайву збудливість, неспокій, плаксивість, покращує сон);
  • для нормалізації травлення, поліпшення апетиту і засвоєння поживних речовин, зняття частих запорів або проносів, болів у животі, кольок, здуття;
  • як засіб профілактики дисбактеріозу;
  • як нетоксичний засіб профілактики глистовій інвазії;
  • для тонізації селезінки і збільшення кількості гемоглобіну в крові.

Спосіб застосування та дози:

Дітям 1–3 років — по 1 кавовій ложці (3 мл) 3 рази на день за 30 хвилин до їди або через півтори години після їжі; дітям 3–7 років — по 1 чайній ложці (5 мл) 3 рази на день за 30 хвилин до їди або через півтори години після їжі; дітям 7–15 років — по 1 столовій ложці (15 мл) 3 рази на день за 30 хвилин до їди або через півтори години після їжі. Вагітним рекомендовано вживати дитячу дозу — 5 мл 3 рази на день. Курс прийому: 20–30 днів.