ХАРАКТЕРИСТИКА

ValeVita Риногель-Спрей — натуральний оригінальний продукт на основі комбінації масел і настоянок лікарських трав, властивості якого обумовлені кожним з його компонентів.

Масло обліпихи — зменшує дію токсинів, захищає слизову оболонку, стимулює процеси загоєння, пригнічує ріст бактерій.

Настоянка календули — бактерицидну, антисептичну, очищаючу, пом'якшувальну, заспокійливу, загальнозміцнюючий і ранозагоювальний засіб.

Настоянка ехінацеї — підвищує опірність організму до впливу несприятливих факторів навколишнього середовища та інфекційних захворювань.

Олія евкаліптова — володіє антисептичною і протизапальною властивостями.

Ялицеве Масло — потужний антисептик, володіє протизапальними і антибактеріальними властивостями.

Олія м'яти перцевої — зменшує подразнення, чинить спазмолітичну та заспокійливу дію, тонізує і охолоджує.

Для усунення закладеності носа, набряку та запалення слизової оболонки, відновлення носового дихання. Захищає від попадання і розвитку хвороботворних мікроорганізмів, зволожує, запобігаючи пересушування, сприяє відновленню цілісності і функцій слизової оболонки носа. Ефективно діє як профілактичний засіб.

РЕКОМЕНДАЦІЇ ПО ВИКОРИСТАННЮ

ValeVita Риногель-Спрей рекомендований дорослим по 1-2 вприскування у кожний носовий хід, не частіше 1 разу в 1 ч. Дітям віком від 3 років 1 впорскування у кожний носовий хід, не частіше 1 разу в 3 ч.

Використовують до зникнення симптомів закладеності і запалення носа.

Для посилення ефекту рекомендується поєднувати ValeVita Риногель-Спрей із засобами для ротової порожнини і горла — ValeVita Ларинго-Спрей і ValeVita Фаринго-Спрей.

ОСОБЛИВІ ВКАЗІВКИ

уникати потрапляння спрею на слизову оболонку очей! Не використовувати при підвищеній чутливості до компонентів продукту.

УМОВИ ЗБЕРІГАННЯ

в сухому місці з надітим ковпачком при температурі 15-25 С. Після відкриття флакона використовувати протягом 3 міс.