ІНСТРУКЦІЯ МОЗ

ІНСТРУКЦІЯ

для застосування препарату

Склад та форма випуску:

Рідина (бальзам) у флаконі (у комплекті із мірною ложкою) 100 мл.

100 мл бальзаму містить: активні інгредієнти: екстракт кори сосни звичайної (Pinuspinaster) — 15 г, екстракт квітів первоцвіту справжнього (Primula veris) — 10 г, екстракт квітів ромашки лікарської (Matricaria сhamomilla) — 9 г, екстракт шишок хмелю звичайного (Humuluslupulus) — 0,8 г, екстракт кореня тирличу жовтого (Gentiana lutea) — 0,3 г;

допоміжні речовини: сік айви, цукор, вода очищена.

Без ГМО.

Сінорм Бальзам спеціально розроблений на основі рослинних екстрактів для застосування при захворюваннях ЛОР-органів та дихальних шляхів.

Екстракт кори сосни звичайної містить ефірні олії, дубильні речовини та смолу, які мають виражену бактерицидну, протизапальну й імуномодулюючу дію, захищають кровоносні судини, відновлюють колагеновий шар в стінках кровоносних судин, зміцнюючи їх. Мають помірні гіпотензивні властивості, сприяють покращенню кровообігу.

Екстракт квітів первоцвіту (примули) справжнього містить сапоніни, аглікони та вітамін С; проявляє протикашльові, відхаркувальні, протизапальні, антисептичні властивості. У народній медицині використовують й потогінні властивості даної лікарської рослини.

Екстракт квітів ромашки лікарської має бактеріостатичну, протизапальну, антиоксидантну, спазмолітичну, імуномодулюючу, заспокійливу дію, що обумовлено вмістом біологічно активних речовин — глікозидів, флавоноїдів, кверцетину, кумаринів, полісахаридів, фітостеринів, дубильних речовин тощо.

Екстракт шишок хмелю звичайного має противірусні та антибактеріальні властивості, а також проявляє седативну, тонізуючу та зміцнюючу дію (за рахунок вмісту ефірних олій, хмельових смол, гірких та дубильних речовин, глікозидів, флавоноїдів).

Екстракт кореня тирличу жовтого містить глікозиди, іридоїди, флавоноїди, катехіни; має протизапальні та антисептичні властивості, позитивно впливає на шлунково-кишковий тракт, підвищує апетит.

Показання для застосування:

Сінорм Бальзам рекомендований як додаткове джерело ефірних олій, дубильних речовин, сапонінів, агліконів, вітаміну С, глікозидів, флавоноїдів, кверцетину, хмельових смол, глікозидів та іридоїдів з метою підвищення імунітету та нормалізації функціонального стану верхніх та нижніх дихальних шляхів при:

  • риніті;
  • фарингіті;
  • гострих та хронічних синуситах (катаральні та гнійні гайморити, етмоїдити, фронтити, сфеноїдити, полісинусити);
  • гострому та хронічному тонзиліті;
  • ларингіті;
  • трахеїті;
  • трахеобронхіті;
  • гострому та хронічному бронхіті;
  • бронхопневмонії.

Протипоказання:

Вагітність та період лактації, індивідуальна чутливість до компонентів.

Спосіб застосування та дози:

Вживати дорослим та дітям від 12 років та старше по 5 мл (1 мірна ложка) 3 рази на добу, дітям віком від 6 до 12 років — по 5 мл (1 мірна ложка) 2 рази на добу, дітям віком від 3 до 6 років — по 2,5 мл (½ мірної ложки) 2 рази на добу. Приймати незалежно від прийому їжі. Перед застосуванням збовтати. Тривалість прийому становить 2–3 тижні.

Умови зберігання:

Зберігати в оригінальній упаковці в сухому, захищеному від світла та недоступному для дітей місці за температури від 15°С до 25°С. Після відкриття флакону зберігати за температури від 15°С до 25°С і вжити протягом 2 місяців.

Строк придатності:

24 місяці від дати виробництва.