ІНСТРУКЦІЯ МОЗ

ІНСТРУКЦІЯ

для застосування препарату

Опис та дія:

Рекомендується в якості додаткового джерела сірки.

Дана біодобавка містить в собі комплекс вітамінів групи В, вітаміни Д3, Е і сірку. 

Сірка — протизапальний мінерал. Її присутність в організмі сприяє знищенню мікробів і паразитів, підвищує імунітет. Сірка в організмі виконує численні і різноманітні функції: від участі у побудові генетичного матеріалу клітин і вироблення енергії до виділення жовчі з печінки. Сірка дезінфікує кров, підвищує стійкість організму до інфекцій, володіє здатністю захищати організм від небезпечної дії радіації і забруднення навколишнього середовища. 

Сірка входить до складу колагену шкіри, волосся, нігтів. Особливо багаті на сірку поверхневі шари шкіри; тут сірка міститься в кератині (волосся містить до 5–10% кератину), меланіні, пігменті, що оберігає у вигляді засмаги глибокі шари шкіри від шкідливої дії ультрафіолетової радіації. Утворення кератину, нормальна кератинізація клітин шкіри, зміцнення структурної канви шкіри, попередження появи зморшок, передчасного в’янення шкіри — можливе тільки при достатньому надходженні сірки і кисню. Сірка допомагає підтримувати кисневий баланс, який також необхідний для нормальної роботи мозку.

Сірка, подібно азоту, входить до складу білків, завдяки чому білковий обмін є одночасно азотистим і сірчаним. Входить до складу жовчних кислот і гормонів. Сірка надходить до організму у зв’язаному вигляді, у складі органічних білкових сполук — амінокислот (цистеїн, цистин, метіонін). Цистеїн входить до складу глютатіону — білкової речовини, на яку багаті печінка, надниркові залози. Цистин і цистеїн беруть участь у окислювально-відновних реакціях організму. У присутності кисню цистеїн віддає водень органічним сполукам, відновлюючи їх, а сам переходить в цистин. Ця реакція зворотня. Відновлювально-окислювальні властивості цистину-цистеїну пов’язані з присутністю сульфгідрильних груп, що обумовлюють високу реактивність багатьох білків, наприклад, ферментів і деяких гормонів.

Беручи участь в окислювально-відновних процесах, сірка відіграє в тканинному диханні ту ж роль, що і гемоглобін та оксигемоглобін в газообміні легенів. В амінокислоті метіоніні сірка пов’язана з синтезом холіну, при нестачі якого в організмі спостерігаються порушення у вигляді жирової інфільтрації печінки і крововиливів у нирках.

Вітамін В1 (тіамін) покращує циркуляцію крові і бере участь у кровотворенні. Він оптимізує функції мозку. Позитивно впливає на рівень енергії, нормальний апетит, здібність до навчання, він необхідний для тонусу м’язів травного тракту, шлунку і серця. Тіамін виступає як антиоксидант, захищаючи організм від руйнівної дії старіння, алкоголю і тютюну.

Вітамін В2 (рибофлавін) необхідний для утворення червоних кров’яних тілець і антитіл, дихання клітин і росту. Він полегшує поглинання кисню клітинами шкіри, нігтів і волосся. Покращує стан зору, знижує втому очей, запобігає катаракті. Вітамін В2 позитивно впливає на слизові оболонки травного тракту, зводить до мінімуму негативну дію різних токсинів на дихальні шляхи. Однією з цінних якостей рибофлавіну є його здатність прискорювати в організмі перетворення піридоксину — вітаміну B6 — в його активну форму.

Вітамін B6 (піридоксин) необхідний для засвоєння білків і жирів, регулює стан нервової системи, запобігає запаленню шкіри, зміцнює імунну систему, нормалізує вміст цукру в крові, водний баланс. Він необхідний при тривалих стресах, втомі, порушенні апетиту, допомагає боротися з депресією. Як кофермент, вітамін B6 бере участь у метаболізмі амінокислот і білків, у синтезі нейромедіаторів. Перетворює глікоген на глюкозу, яка безпосередньо використовується при роботі м’язів. Піридоксин бере участь у виробленні кров’яних тілець і їхнього фарбувального пігменту — гемоглобіну, а також — у рівномірному постачанні клітин глюкозою.

Вітамін B9 (фолієва кислота) допомагає при депресіях, підвищеній тривожності, бере активну участь у процесах регуляції функцій органів кровотворення, надає антианемічну дію при анемії, підтримує імунну систему. Вітамін B9 позитивно впливає на функції кишківника і печінки, підвищує вміст холіну в печінці і перешкоджає її жировій інфільтрації.

Ця біодобавка — достатнє, помірне, здорове і збалансоване поєднання вітамінів і сірки.

Не є лікарським засобом.

Застереження при застосуванні:

Індивідуальна чутливість до компонентів.

Спосіб застосування та дози:

Дорослим вживати по одній таблетці три рази на день під час прийому їжі. Перед вживанням проконсультуватися з лікарем. Термін вживання: до 1 місяця, в подальшому термін вживання узгоджувати з лікарем.

Умови зберігання:

Зберігати в сухому, недоступному для дітей місці, при температурі не вище 25ºС.

Термін зберігання:

2 роки з дати виготовлення.