ІНСТРУКЦІЯ МОЗ

ІНСТРУКЦІЯ

для застосування препарату

Склад:

1 капсула містить: спіруліна (Spirulina Platensis) — 400 мг; наповнювачі: кальцію стеарат, МКЦ, лактоза, фруктоза, крохмаль, сорбіт.

Опис та дія:

Спіруліна — це ретельно збалансований набір вітамінів, мінералів та амінокислот, що міститься у мукопротеїновій мембрані. Вміст білка в спіруліні досягає 70%, тобто в 10 грамах водоростей його стільки ж, скільки в кілограмі яловичини, а бета-каротину — як в 10 кілограмах сухої моркви. До складу спіруліни входить у великій кількості синій пігмент фікоцианін, що здатний зупиняти ріст ракових клітин. Гамма-ліноленова кислота міститься тільки в спіруліні і в материнському молоці. Ця речовина необхідна для профілактики і лікування артритів. Глютамінова кислота знижує потребу в алкоголі, стабілізує розумові здібності, це живильна речовина для клітин мозку. Тирозин уповільнює старіння організму, запобігає сивині. Цистин — забезпечує роботу підшлункової залози. Аргінін — підвищує сексуальну активність, сприяє очищенню крові від токсинів і шлаків. Інозитол — підтримує в здоровому стані печінку, сприяє виведенню канцерогенів і надмірних жіночих статевих гормонів, нормалізує рівень холестерину. Тіамін — зміцнює нервову систему, знижує стомлюваність, нормалізує сон, серцевий ритм. Фолієва кислота — необхідна для утворення гемоглобіну. До складу спіруліни входить багато вітамінів, мінералів, 18 амінокислот, у тому числі 8 незамінних, які не синтезуються в організмі людини, і ферментів.

Білки спіруліни дуже легко засвоюються організмом людини. Коефіцієнт засвоєння досягає 65–80%, а, наприклад, білок соєвих бобів засвоюється тільки на 40%. Також спіруліна містить нуклеїнові кислоти РНК і ДНК, які регулюють обмін жирів в організмі, фікоцианін і ксантофіл, які володіють протипухлинною активністю, V-ліноленову кислоту, холінестеразу, синій алгін, поліозу, манітол, фенол та інші активні речовини.

За вмістом живильних речовин 1 г спіруліни дорівнює 1 кг овочів. Вона покращує обмін речовин в організмі, підвищує імунітет. Багата вітамінами (А1, В1, В2, В5, В6, В9, В12, Е, біотин), макро- (кальцій, магній, фосфор, калій) і мікроелементами (залізо, марганець, мідь, цинк, молібден, селен). Спіруліна — джерело харчових волокон, які знижують апетит. Вона допомагає регулювати рівень цукру в крові, нормалізувати мікрофлору кишківника. Спіруліна добре засвоюється, інтенсивно очищує організм, внаслідок чого в суглобах, м’язах і лімфі зменшується вміст отруйних продуктів обміну, які отруюють не тільки різні органи, але і мозок. Благотворний вплив спіруліни виявляється у вигляді зміцнення м’язів, поліпшення зору, стану волосся, еластичності шкіри, нормалізації рівня холестерину в крові, поліпшення функції печінки, зміцнення нервової системи і т.д..

Біомаса спіруліни містить усі речовини, які необхідні людині для нормальної життєдіяльності. Ряд особливих речовин — біопротекторів, біокоректорів і біостимуляторів — не зустрічається в інших продуктах натурального походження. Це зумовлює широкий спектр дії спіруліни як продукту харчування і профілактичного засобу.

Тривалий час вживання в їжу добавки не викликає побічних явищ.

Рекомендації щодо застосування:

  • часті застудні захворювання;
  • зниження маси тіла, програми детоксикації, очищення організму;
  • проживання в екологічно несприятливих умовах, працювання на шкідливих виробництвах;
  • прискорення процесу одужання при травмах і переломах, попередження післяопераційних і посттравматичних ускладнень;
  • залізодефіцитна анемія;
  • атеросклероз судин та ішемічна хвороба серця;
  • суха та груба шкіра;
  • хронічні запальні захворювання.

Спосіб застосування та дози:

Дорослим та дітям з 12 років по 1 таблетці 3 рази на день під час їжі. Курс прийому 1–2 місяці, який рекомендується повторювати 2–3 рази на рік.

Протипоказання:

Індивідуальна чутливість до компонентів продукту, ниркова патологія, що потребує обмеження вживання білку, гострі шлунково-кишкові захворювання.

Перед прийомом рекомендується проконсультуватись з лікарем.

Не є лікарським засобом.

Умови зберігання:

Зберігати в сухому, захищеному від світла місці при температурі не вище 25 градусів.

Термін придатності:

24 місяці від дати виготовлення.