ХАРАКТЕРИСТИКА

L. reuteri Protectis — штам, що відповідає сучасним вимогам Продовольчої й сільськогосподарської організації ООН (Food and Agriculture Organization of the United NationsFAO) і ВООЗ (2002 р.) до пробіотиків.

L. reuteri Protectis є природними мікроорганізмами, які вперше були виділені з грудного молока та в нормі присутні в організмі людини по всій довжині ШКТ.

L. reuteri Protectis колонізують епітелій та розмножуються у всіх відділах ШКТ, починаючи з ротової порожнини. L. reuteri стійкі до дії шлункового соку, солей жовчних кислот та ферментів верхнього відділу тонкого кишечнику.

L. reuteri Protectis синтезують молочну, оцтову кислоти і специфічні речовини для цього виду лактобактерій — реутерин і рейтероциклін, які пригнічують ріст патогенних і умовно-патогенних мікроорганізмів у травному тракті. Посилюючи природний захист травної системи від патогенних мікроорганізмів, створюють сприятливі умови для формування нормального мікробіоценозу кишечнику.

L. reuteri Protectis мають антагоністичну активність проти H. pylori, а також зменшують побічні реакції антибактеріальної терапії при виразковій хворобі шлунка і дванадцятипалої кишки.

Імуностимулювальна дія L. reuteri Protectis пов’язана з можливістю активізувати імунну систему кишечнику як першу лінію захисту організму від інфекцій за рахунок збільшення кількості клітин CD4+ (специфічна підгрупа Т-лімфоцитів).

L. reuteri Protectis: нормалізують мікрофлору кишечнику, колонізують епітелій та розмножуються у всіх відділах ШКТ, починаючи з ротової порожнини; сприяють покращенню моторики кишечнику.

РЕКОМЕНДАЦІЇ ПО ВЖИВАННЮ

БіоГая Протектіс краплі вживають для усунення дисбіозу — відновлення мікрофлори ШКТ з перших днів життя; профілактики нападів кишкової коліки і підвищеного газоутворення, зригування і запорів у дітей грудного та раннього віку; профілактики ускладнень з боку ШКТ після терапії антибактеріальними засобами, при алергічних станах (зокрема при діатезі у дітей, атопічному дерматиті).

БіоГая Протектіс краплі з вітаміном D3 вживають для усунення дисбіозу — відновлення мікрофлори ШКТ з перших днів життя; профілактики нападів кишкової коліки і підвищеного газоутворення, зригування і запорів у дітей грудного та раннього віку; покращення моторики кишечнику; міцного імунітету — захисту організму від інфекцій; профілактики рахіту у дітей, зокрема у недоношених новонароджених; профілактики дефіциту вітаміну D3; при алергічних станах (зокрема при діатезі у дітей, атопічному дерматиті).

БіоГая Протектіс таблетки з вітаміном D3 у дітей віком з 3 років та дорослих. Вживають для усунення дисбіозу, відновлення мікрофлори ШКТ; покращення моторики кишечнику; міцного імунітету — захисту організму від інфекцій; профілактики дефіциту вітаміну D3.

БіоГая Протектіс таблетки вживають для відновлення мікрофлори, профілактики ускладнень з боку ШКТ після терапії антибактеріальними та хіміотерапевтичними засобами захисту організму від інфекцій; при алергічних станах (зокрема при діатезі у дітей, атопічному дерматиті).

Біогая Протектіс ОРС рекомендують вживати для відновлення природної мікрофлори в ШКТ, покращення травлення та компенсації втрати рідини і електролітів, що виникає при блюванні, діареї, ацетонемічному синдромі, інтоксикації будь-якого походження (підвищена температура тіла, інфекційні захворювання, харчові отруєння).

Спосіб вживання і дози

БіоГая Протектіс краплі/краплі з вітаміном D3: для дітей від народження і дорослих, у тому числі жінок під час вагітності та лактації: по 5 крапель 1 раз на добу.

БіоГая таблетки/таблетки з вітаміном D3: дорослим і дітям віком з 3 років — по 1 таблетці на добу незалежно від прийому їжі. Таблетку рекомендується розжовувати.

БіоГая Протектіс ОРС: розчинити 1 саше в 250 мл охолодженої кип’яченої води. Важливо використовувати не менше зазначеної кількості води, оскільки надходження надлишку солей в організм дитини небезпечно!

Увага! Для приготування продукту використовувати воду гарантованої безпеки і якості! Не використовувати воду з колодязів і каптажних джерел для приготування розчину.

Розрахунок дози для вживання розведеного продукту за формулою: маса тіла (кг) × 75 = кількість для споживання на добу (мл).

Якщо маса тіла невідома, дотримуйтесь наступних рекомендацій:

Вік Об’єм розчину в перші 4–6 год, мл
4–11 міс* 400–600
12–23 міс 600–800
2–4 роки 800–1200
5–14 років 1200–2200
15 років і старше 2200–4000

*Вживання БіоГая Протектіс ОРС дітьми віком до 4 міс (або з масою тіла <8 кг) можливе тільки за призначенням лікаря.

Дітям віком до 2 років приймати розчин невеликими порціями за допомогою піпетки або чайної ложки кожні 1–2 хв. Не використовувати пляшечки для годування для напування дитини готовим розчином.

Якщо блювання виникає під час вживання розчину (найчастіше через те, що розчин випивається занадто швидко), необхідно почекати до повної зупинки блювання та давати розчин дитині чайною ложкою кожні 2–3 хв.

ПРОТИПОКАЗАННЯ

підвищена чутливість до окремих компонентів продукту. Не є лікарським засобом. Дієтична добавка.

ОСОБЛИВОСТІ ЗАСТОСУВАННЯ

підвищена чутливість до окремих компонентів, що входять до складу продукту.

УМОВИ ЗБЕРІГАННЯ

зберігати в упаковці виробника при температурі не вище 25 °С у сухому, захищеному від прямого сонячного проміння світла місці.