РЕКОМЕНДАЦІЇ ПО ВЖИВАННЮ

Сорбекс Дуо, Сорбекс Ультра. Рекомендовані в якості дієтичної добавки до раціону харчування при проживанні в несприятливих екологічних умовах і дії шкідливих виробничих факторів з метою виведення з організму ендо - та екзотоксинів, зниження ступеня інтоксикації і оптимізації функції печінки та нирок: при інфекційних захворюваннях, схильності до алергічних реакцій, харчових отруєннях, в тому числі алкоголем, отруєннях солями важких металів, пестицидами, отрутохімікатами. Комплекс біологічно активних речовин, що входять до складу Сорбекс Дуо, обумовлює энтеросорбирующие та гепатопротекторні властивості. Вуглецевий сорбент.

Спосіб застосування та рекомендована добова доза. Сорбекс Дуо вживати дорослим по 2-3 капсули 2-3 рази на добу до або через 1-1,5 год після прийому їжі; дітям у віці 7 років і старше — по 1 капсулі 2-3 рази на добу до або через 1-1,5 год після прийому їжі. Тривалість вживання — 3-15 діб. При необхідності курс можна повторити. Перед вживанням рекомендується проконсультуватися з лікарем.

Сорбекс Ультра вживати дорослим залежно від ступеня інтоксикації по 1 капсулі 2-3 рази на добу або через 1-1,5 год після їжі або прийому лікарських засобів. Тривалість вживання — 3-15 діб. При необхідності курс можна повторити. Перед вживанням рекомендується проконсультуватися з лікарем.

ПРОТИПОКАЗАННЯ

вагітність і період годування груддю, індивідуальна чутливість до будь-якого з компонентів.

ОСОБЛИВІ ВКАЗІВКИ

не перевищувати рекомендовану добову дозу. Продукт не слід використовувати в якості заміни повноцінного раціону харчування.

УМОВИ ЗБЕРІГАННЯ

в оригінальній упаковці в сухому, захищеному від світла місці, окремо від речовин, які виділяють пари і гази, при температурі 0-30 °C.