ХАРАКТЕРИСТИКА

Сорбент Халику для дітей сприяє усуненню симптоматичних проявів отруєння та діареї, а також має швидке абсорбуюче властивість: механічно пов'язує і блокує токсини, алергени, надлишки продуктів обміну і допомагає організму самостійно виводити їх з ШКТ.

Основний активний інгредієнт Сорбенту Халику для дітей — каолін (біла глина), головне властивість якого — адсорбцію токсичних речовин з організму. Крім того, біла глина має антисептичні властивості і сприяє нормалізації дефекації протягом 24-48 год.

Сорбент Халику для дітей містить також фруктоолігосахариди — пребіотики, що підтримують здоров'я ШКТ і допомагають зберігати баланс між корисними та потенційно небезпечними бактеріями. Також фруктоолігосахариди сприяють зростанню корисних мікроорганізмів кишкової мікрофлори. Сорбент Халику для дітей має натуральний смак банана, що робить його більш приємним для вживання.

РЕКОМЕНДАЦІЇ ПО ВЖИВАННЮ

для дітей у віці 3-12 років: 1 саше на добу. Розчинити вміст 1 саше в 200 мл негазованої води кімнатної температури і ретельно розмішати перед вживанням.

Для дітей віком старше 12 років: 2-4 саше на добу. Розчинити вміст 1 саше в 200 мл негазованої води кімнатної температури і ретельно розмішати перед вживанням. Вживати кожну порцію р-ра (1 саше/200 мл) через однаковий проміжок часу протягом доби, але не раніше ніж через 6 год.

З метою уникнення зараження вмісту пакетика необхідно мити руки, перш ніж відкривати саші.

Кількість і тривалість вживання Сорбенту Халику для дітей залежать від стану дитини і швидкості нормалізації самопочуття, але не більше двох днів підряд. Якщо після вживання симптоматичні прояви отруєння і діарея залишилися, необхідна консультація лікаря.

ПРОТИПОКАЗАННЯ

вік до 3 років.

ОСОБЛИВІ ВКАЗІВКИ

не замінює повноцінного раціону харчування. Перед вживанням рекомендована консультація лікаря. Не є лікарським засобом.

УМОВИ ЗБЕРІГАННЯ

в оригінальній упаковці в сухому, захищеному від світла місці при температурі не вище 30 °С.