ІНСТРУКЦІЯ МОЗ

ІНСТРУКЦІЯ

для застосування препарату

Склад:

Борсуковий жир, вітаміни А, Е.

Опис та дія:

Борсуковий жир рекомендується вживати для профілактики та лікування наступних захворювань: туберкульозу легенів, хронічних бронхітів (включаючи курців — затемнення на легенях), запалення легенів, медикаментозних інтоксикацій, загального виснаження організму незалежно від факторів, початковій стадії силікозу, деяких видів астми, атеросклерозу, виразки шлунку і дванадцятипалої кишки.

«Борсуковий жир з вітамінним комплексом» містить понад 86% ненасичених жирних кислот, необхідних для повноцінної життєдіяльності людського організму (Омега-3 і Омега-6), вітаміни А, В2, В5, В6, В12, D, РР, Е, каротин, фолієву кислота, пектини, сапоніни, вільні амінокислоти, мікроелементи і органічні кислоти. При прийомі всередину борсуковий жир повністю засвоюється у крові, збагачуючи її вітамінами, необхідними мікроелементами та органічними кислотами, підсилює білковий обмін, підвищує імунітет організму, регулює роботу кровотворної системи, має бактерицидну дію на туберкульозні бацили. При регулярному вживанні нормалізується секреторна діяльність шлунку і кишківника, підвищується емоційний тонус, погашаються гнійні процеси.

Спосіб застосування:

Дорослим і дітям з 14 років 3 рази на день під час їжі. Тривалість прийому: 1 місяць, прийом можна повторювати 2–3 рази на рік.

Перед прийомом рекомендується проконсультуватися з лікарем.

Не є лікарським засобом.

Побічні дії та протипоказання:

Індивідуальна непереносимість компонентів продукту.

Умови зберігання:

У сухому прохолодному (5-20 градусів), захищеному від світла, недоступному для дітей місці.

Термін придатності:

24 місяці.