ІНСТРУКЦІЯ МОЗ

ІНСТРУКЦІЯ

для застосування препарату

Бриз нормалізує функції дихальної системи, має відхаркувальну, протизапальну, знеболюючу та антисептичну дію, сприяє розрідженню та евакуації мокротиння, покращує регенерацію епітелію слизових оболонок дихальних шляхів, зменшує кашель та відчуття «першіння» у горлі при застуді й бронхіті, має спазмолітичну дію.

Ефективність підтверджена клінічними випробуваннями ІПАГ АМН України.

Склад і дія компонентів:

Прозери (пророщені зерна вівса, пшениці, кукурудзи) — у збалансованому вигляді містять практично всі біологічно активні речовини, необхідні для нормальної життєдіяльності організму людини, а саме: легкозасвоювані вуглеводи; білки, які містять незамінні амінокислоти; вітаміни А, С, Е, групи В, РР, H, D; макроелементи та мікроелементи — K, Ca, Mg, Fe, Cu, Zn, P та інші; рослинні ферменти; фітогормони; поліфенольні речовини; рослинні волокна та ін. Також прозери підсилюють дію всіх компонентів комплексу (ефект синергізму).

Мати-й-мачуха — має обволікаючу дію за рахунок наявної великої кількості слизу у своїх листках, захищає слизові оболонки верхніх дихальних шляхів від подразнення. Крім того слиз, сапоніни і органічні кислоти розм’якшують і розріджують густе мокротиння у верхніх дихальних шляхах, відновлюють природній рух війчастого епітелію у трахеї та бронхах, сприяє більш швидкій евакуації продуктів запалення і значно покращують відхаркування мокротиння.

Подорожник — має антисептичну, протизапальну, відхаркувальну та знеболюючу дію. Покращує регенерацію слизової оболонки дихальних шляхів, сприяє нормалізації системи сурфактанту.

Шавлія — має в’яжучу, дезінфікуючу і протизапальну дію. Зменшує запальний процес слизової оболонки дихальних шляхів. Застосовують при гострих распіраторних захворюваннях, бронхітах.

Суцвіття липи — використовують як сильний протизапальний, жаропонижаючий, потогінний та антисептичний засіб. Використовується при простудних захворюваннях, головному болю, кашлі, ревматизмі, пневмонії, бронхіальній астмі.

Суцвіття гречки — має пом’якшувальну та відхаркуючу дію. Використовується для пом’якшення сухого кашлю, а також як відхаркуючий засіб для видалення густого мокротиння.

Солодка (корінь) — володіє високою протизапальною активністю, має антиалергічну дію, підвищує секреторну активність епітелію дихальних шляхів, стимулює функцію війчастого епітелію, має противірусну активність.

Шишки хмелю — протизапальні, болезаспокійливі, бактерицидні та антиалергічні властивості рослини обумовлюють його терапевтичну ефективність при запальних процесах дихальних шляхів.

Протипоказання:

Індивідуальна непереносимість компонентів.

Побічні явища:

У процесі клінічних досліджень побічні явища не виявлені.

Спосіб застосування:

Дорослим по 1 капсулі 2 рази на день, дітям від 5 до 12 років по 1 капсулі на день за 15–30хв до прийому їжі, запиваючи водою.

В упаковці 30 капсул по 400 мг.