ІНСТРУКЦІЯ МОЗ

ІНСТРУКЦІЯ

для застосування препарату

Форма випуску:

Пакетики по 2 г для приготування гарячого напою.

Фітофармакологічні властивості:

Бронхо Веда гарячий напій — комплексний фітопрепарат, до складу якого входять екстракти 9-ти лікарських рослин. Ефект при прийомі обумовлений активними компонентами даних екстрактів, в результаті чого Бронхо Веда гарячий напій проявляє протизапальну, відхаркувальну, антибактеріальну, спазмолітичну дію.

Солодка гола, що входить до складу Бронхо Веда, містить сапоніни та флавоноїди та речовини, що близькі по своїй дії до стероїдних гормонів, що виробляються корковим шаром наднирників та мають надзвичайно сильну протизапальну дію. Один з флавоноїдів, Гліцирризін, посилює секреторну активність слизових залоз верхніх дихальних шляхів, та підвищує активність війчатого епітелію в трахеї та в бронхах. Сапоніни в складі Солодки голої посилюють секрецію слизових залоз верхніх дихальних шляхів, що сприяє швидкому відходженню мокроти. В результаті поєднаної дії Гліцирризіну, сапонінів та флавоноїдів у складі Копатгк, Ауатшеда Солодки голої, Бронхо Веда сприяє переходу сухого кашлю в вологий кашель, та сприяє видаленню накопиченого слизу та інфекційних агентів із дихальних шляхів.

  • Фенхель застосовується як відхаркувальний засіб.
  • Базилік священний містить в своєму складі евгенол, що має сильну бактерицидну та дезінфікуючу дію.
  • Адхатода судинна містить активні речовини вазоцін і вазоцінон. Надає муколітичну, відхаркувальну, бронхорозширюючу дії, що сприяє розрідженню густого та в’язкого мокротиння і очищенню дихальних шляхів.
  • Перець чорний допомагає відходженню мокротиння при кашлі, бронхітах.
  • Імбир лікарський інгібує синтез простагландинів шляхом специфічного пригнічення циклооксигенази 2 (ЦОГ 2), не виявляючи при цьому інгібуючої дії на ЦОГ 1. Завдяки наявності в своєму складі імбиру лікарського Бронхо Веда виявляє протизапальну та аналгезуючу дію.
  • Антисептичні та знеболюючі властивості Гвоздики прискорюють процес видужання при застуді.
  • Кориця має зігріваючу та відхаркувальну дію.
  • Екстракт м’яти польової має в своєму складі Ментол, що виявляє антисептичну та протизапальну дію.

Показання:

Бронхо Веда гарячий напій рекомендований як дієтична добавка до раціону харчування — при сезонних застудних захворюваннях, що супроводжуються кашлем. Сприяє заспокоєнню кашлю, полегшенню дихання, зменшенню першіння в горлі. Має загальнозміцнюючі, відхаркувальні та імуностимулюючі властивості.

Перед застосуванням потребує консультації з лікарем.

Спосіб застосування та доза:

Дорослим та дітям старше 6 років покласти пакетик Бронхо Веда в чашку, додати 200 мл гарячої кип’яченої води (80–90°С), розмішати і приймати дорослим та дітям старше 6 років від 1 до 4-х пакетиків на добу.

Побічна дія:

Бронхо Веда переноситься добре, побічні дії не виявлені.

Протипоказання:

Діти до 6 років, вагітність та лактація, індивідуальне несприйняття компонентів продукту.

Передозування:

Про випадки передозування немає даних.

Упаковка:

В пакетиках, в картонних коробках.

Умови зберігання:

Зберігати в сухому, недоступному для дітей місці, при температурі не вище 25 градусів.

Термін придатності:

2 роки від дати виготовлення.