ХАРАКТЕРИСТИКА

Тиоретин А — антиоксидант, регулятор метаболічних процесів в офтальмології.

Механізм дії. Ліпоєва кислота відіграє основну роль в якості антиоксиданту і хелатообразователя. Безпосередньо інактивує вільні радикали. Зменшує окислення ліпідів клітинних мембран, особливо в нервових клітинах рогівки, дозволяє зберегти чутливість рогівки. Підвищує ендогенний антиоксидантний потенціал. Покращує ендотеліальну функцію.

Амінокислоти у складі Тиоретина А сприяють збереженню метаболічної активності тканин ока, яка зазвичай порушується у пацієнтів з цукровим діабетом. Нормалізують функцію клітинних мембран і активізують енергетичні і обмінні процеси.

L-пролін є одним з найважливіших компонентів колагенового білка — основи всіх тканин в організмі людини. Підтримує в нормальному стані сполучні тканини (склеру ока, судини).

L-гліцин — центральний нейромедіатор гальмівного типу дії, покращує метаболічні процеси. Чинить позитивний вплив при м'язової дистрофії.

L-лізин чинить протизапальну, протинабрякову, знеболювальну дію. Підвищує тонус судин, виявляє помірний імунокоригуючий та гіпоглікемічний ефекти.

L-лейцин бере участь у синтезі білка, активізує клітинний і гуморальний імунітет, підвищує функцію фагоцитів, активує процеси біосинтезу амінокислот, їх попередників і метаболітів, запобігає порушення обміну речовин, що виникають при стресі.

Гіпромелоза — полімер високої в'язкості, сприянні відновленню та стабілізації оптичних характеристик слізної плівки. Протектор епітелію рогівки. Надає захисну дію щодо рогівки при зниженій секреції слізної рідини.

Кислота борна забезпечує антисептичний ефект, володіє буферними властивостями і використовується як регулятор рН у складі очних крапель.

СВІДЧЕННЯ

Тиоретин А насамперед необхідний пацієнтам з цукровим діабетом, оскільки дана патологія руйнує практично всі структури ока (рогівку, кришталик, сітківку, оптичний нерв), неухильно призводить до прогресуючого погіршення зору і сліпоти.

Також показаний при:

  • інших дистрофічних змін сітківки (глаукоматозная, ішемічна, гіпертонічна ангіопатія, ангиосклероз і нейропатія);
  • макулодистрофії;
  • для профілактики прогресування катаракти;
  • гіперметропії, міопії високого ступеня і астигматизмі;
  • до і після оперативних втручань.

РЕКОМЕНДАЦІЇ ПО ВИКОРИСТАННЮ

дорослим — по 1-2 краплі у кон'юнктивальний мішок 2-3 рази на добу.

Дітям — по 1 краплі 2-3 рази на добу.

ПРОТИПОКАЗАННЯ

підвищена чутливість до компонентів продукту.

ПОБІЧНІ ЕФЕКТИ

може викликати помірну минущу нечіткість зору. У разі будь-якої небажаної реакції слід припинити використання р-ра і проконсультуватися з лікарем.

ОСОБЛИВІ ВКАЗІВКИ

якщо симптоми не зникають протягом кількох днів або виникають які-небудь побічні реакції, слід звернутися до лікаря.

Р-Р є стерильним до відкриття флакона.

Щоб запобігти забрудненню р-ра, щільно закривайте флакон після використання і не доторкніться кінчиком дозатора до ока або інших предметів.

Продукт призначений тільки для зовнішнього використання в офтальмології.

Якщо офтальмологічний р-н використовують для лікування, слід звернутися до лікаря.

Не використовувати р-р, якщо флакон пошкоджений.

Перед одночасним використанням з іншими офтальмологічними р-рами слід проконсультуватися з лікарем.

Якщо пацієнт використовує контактні лінзи, необхідно зняти перед використанням р-ра.

Не використовувати у разі очної інфекції.

УМОВИ ЗБЕРІГАННЯ

при температурі не вище 25 °C. Не використовувати через 90 днів після відкриття флакона.