ІНСТРУКЦІЯ МОЗ

ХЕДРІНГ ЕКСТРА  лосьйон   4 %

ІНСТРУКЦІЯ

для застосування препарату

Склад:

діюча речови­на: диметикон 100,000 сСт (4%);

допоміж­ні речовини: неролідол, ПЕГ/ППГ диметикон сополімер, силілат кремнію, балансуюча диметиконова олія (полідиметилсилоксан).

Форма випуску і фізико-хімічні влас­тивості:

Засіб ХЕДРІНГ ЕКСТРА, лосьйон для знищення вошей та гнид, випускається у флаконах міст­кістю 100 мл і 250 мл.

Призначення:

Засіб ХЕДРІНГ ЕКСТРА, лосьйон для знищення вошей та гнид, призначений для застосування у побуті для знищення вошей та гнид у дорос­лих та дітей віком від 6 місяців.

Специфічні біологічні властивості:

Розмір головних вошей може варіювати від 1,2 мм до 4 мм в залежності від стадії розвитку та віку. Головні воші паразитують виключно на людині, живуть впритул до волосистої частини шкіри голови, де живляться кров’ю. Укус воші спричиняє сильний свербіж шкіри і може при­звести до розвитку дерматитів.

Воші переносяться лише безпосередньо від людини до людини при близькому контакті, або через хутрові, бавовняні та інші особисті речі. Найбільш вразливою верствою населен­ня є діти.

Колір головних вошей відповідає кольору навколишнього середовища, тому їх важко по­бачити, проте легко виявити через сильний свербіж шкіри голови, а також завдяки поміт­ним пустим оболонкам яєць, що прикріплені до коренів волосся.

Життєвий цикл воші становить 38 днів, щодня самиця відкладає декілька яєць, з яких через тиждень вилуплюються личинки. Тож поши­рення вошей відбувається дуже швидко.

ХЕДРІНГ ЕКСТРА, на відміну від нейротоксичних та трансдермальних засобів проти вошей, знищує паразитів фізично. Диметикон, що є діючою речовиною засобу, вкриває дорос­лу вошу або личинку і припиняє їх водний та повітряний обмін. Допоміжна речовина неро­лідол сприяє проникненню засобу в яйця во­шей (гниди) та їх знищенню. ХЕДРІНГ ЕКСТРА демонструє ефективність у боротьбі із воша­ми лише за 1 нанесення. Однак необхідно про­вести перевірку на наявність вошей через тиж­день після першого нанесення, щоб перекона­тися, що жоден паразит не зміг уникнути дії засобу. Якщо під час перевірки було виявле­но живих вошей — нанесення засобу слід пов­торити. Засіб можна використовувати необ­хідну кількість разів, оскільки у вошей не розвивається резистентність до діючої речовини. Засіб можна використовувати дітям віком старше 6 місяців.

Нова покращена формула дозволила скороти­ти час експозиції до 15 хвилин.

Токсичність та небезпечність:

ХЕДРІНГ ЕКСТРА є нетоксичним засобом.

Спосіб застосування:

При виявленні вошей необхідно ретельно об­стежити шкіру голови у всіх членів родини. ХЕДРІНГ ЕКСТРА слід застосовувати наступ­ним чином:

 • Закрити плечі рушником.
 • Перед кожним застосуванням добре струсну­ти флакон.
 • Рівномірно нанести достатню кількість лось­йону на сухе волосся. Переконатися, що воло­систа частина шкіри голови та волосся повні­стю вкриті засобом, і волосся ним зволожене. За допомогою пальців або густого гребінця рівномірно і ретельно розподілити засіб від ко­ренів до кінчиків волосся.
 • Залишити засіб на волоссі на 15 хвилин.
 • Для видалення засобу ретельно нанести шам­пунь на всю поверхню сухого волосся, пе­реконавшись, що волосся покрите миючим засобом по всій довжині. Через те, що лосьйон відштовхує воду, його необхідно повністю по­крити шампунем. Якщо намочити волосся пе­ред нанесенням шампуню, ефективність зми­вання засобу буде дуже низька. ХЕДРІНГ ЕКСТРА міс­тить антиспінювач, тож шампунь буде пога­но пінитися.
 • Помивши ретельно голову шампунем, необ­хідно сполоснути волосся водою. При бажанні можна нанести кондиціонер, промити його та просушити волосся. Якщо після миття лосьйон не був повністю змитий, треба повторити всю процедуру спочатку, пам’ятаючи, що шампунь необхідно наносити на сухе волосся.

Застережні заходи:

Не застосовувати ХЕДРІНГ ЕКСТРА, лось­йон для знищення вошей та гнид:

 • при алергії до будь-якого з названих компо­нентів засобу;
 • на пошкоджену шкіру;
 • дітям віком до 6 місяців.

ХЕДРІНГ ЕКСТРА є слизькою речови­ною. Ванни, душові кабіни тощо можуть ста­ти слизькими при застосуванні або проми­ванні волосся після застосування засобу. Не­обхідно бути обережними. Будь-які рештки засобу необхідно змити миючим засобом з теплою водою.

Тільки для зовнішнього застосування.

Уникайте контакту з очима. При випадковому потраплянні в очі — промити їх великою кіль­кістю води. Якщо подразнення не проходить, необхідно звернутися до лікаря. При випадко­вому ковтанні засобу необхідно якнайшвид­ше звернутися до лікаря та показати упаков­ку засобу.

Застосування підчас вагітності та лактації:

Жоден з компонентів засобу не вважається та­ким, що може спричинити появу будь-якого небажаного ефекту під час вагітності або лак­тації.

Застосування для дітей:

Засіб призначений для застосування дорос­лим та дітям віком від 6 місяців.

Вплив на здатність керувати автомобілем та працювати з іншими механізмами:

ХЕДРІНГ ЕКСТРА не впливає на здатність керу­вати автомобілем та працювати з іншими ме­ханізмами.

ХЕДРІНГ ЕКСТРА спеціально розробле­ний без летких інгредієнтів. Але слід дотриму­ватися звичайних застережних заходів. Во­лосся та одяг повинні бути далеко від відкри­того полум’я та інших джерел займання.

Якщо один з членів родини має живі го­ловні воші, необхідно перевірити інших членів родини і лікувати всіх, у кого виявлені живі го­ловні воші.

При застосуванні ХЕДРІНГ ЕКСТРА може спостерігатися лущення шкіри голови, свер­біж, невелике подразнення очей та випадіння волосся. При виникненні шкірного висипу або інших ознак алергії необхідно припинити за­стосування засобу та звернутися до лікаря.

Умови зберігання:

Зберігати в недоступному для дітей міс­ці в оригінальній упаковці при температурі не вище 25‘С.

Термін придатності:

36 місяців. Не застосовувати після закінчення терміну придатності, вказаного на упаковці.

Спосіб знешкодження:

Після застосування порожня упаковка може бути утилізована (відправлена до сміттєзбірника).

Компанія-виробник:

Торнтон енд Pocc Лтд, Вест Йоркшир, Хаддерс- філд, HD7 5QH, Великобританія/Thornton & Ross Ltd, WestYorkshire, Huddersfield, HD7 5QH, United Kingdom.

Представник в Україні:

ПП «Дельта Медікел»

Україна, 08132, Київська обл., м. Вишневе, вул. Чорновола43, тел.: (044) 593–33–55, факс: (044) 593–33–54

ХЕДРІНГ ЕКСТРА  лосьйон-спрей   4 %

ІНСТРУКЦІЯ

для застосування препарату

Склад:

діюча ре­човина: диметикон 100,000 сСт (4%);

допо­міжні речовини: неролідол, ПЕГ/ППГ димети­кон сополімер, силілат кремнію, балансуюча диметиконова олія (полідиметилсилоксан).

Форма випуску і фізико-хімічні влас­тивості:

Засіб ХЕДРІНГ ЕКСТРА, лосьйон-спрей для знищення вошей та гнид, випускається у фла­конах місткістю 60 і 100 мл разом з насадкою-розпилювачем.

Призначення:

Засіб ХЕДРІНГ ЕКСТРА, лосьйон-спрей для знищення вошей та гнид, призначений для за­стосування у побуті для знищення вошей та гнид у дорослих та дітей віком від 6 місяців.

Специфічні біологічні властивості:

Розміри головних вошей можуть варіювати від 1,2 мм до 4 мм в залежності від стадії розвитку та віку. Головні воші паразитують виключно на людині, живуть впритул до волосистої частини шкіри голови, де живляться кров’ю. Укус воші спричиняє сильний свербіж шкіри і може при­звести до розвитку дерматитів.

Воші переносяться лише безпосередньо від людини до людини при близькому контакті або через хутрові, бавовняні та інші особисті речі. Найбільш вразливою верствою населення є діти. Колір головних вошей відповідає кольору нав­колишнього середовища, тому їх важко по­бачити, проте легко виявити через сильний свербіж шкіри голови, а також завдяки поміт­ним пустим оболонкам яєць, що прикріплені до коренів волосся.

Життєвий цикл воші становить 38 днів, щодня самиця відкладає декілька яєць, з яких через тиждень вилуплюються личинки. Тож поши­рення вошей відбувається дуже швидко.

ХЕДРІНГ ЕКСТРА, на відміну від нейротоксичних та трансдермальних засобів проти во­шей, знищує паразитів фізично. Диметикон, що є діючою речовиною засобу, вкриває до­рослу вошу або личинку і припиняє їх водний та повітряний обмін. Допоміжна речовина не­ролідол сприяє проникненню засобу в яйця вошей (гниди) та їх знищенню. ХЕДРІНГ ЕКС­ТРА демонструє ефективність у боротьбі із во­шами лише за 1 нанесення. Однак необхідно провести перевірку на наявність вошей через тиждень після першого нанесення, щоб пере­конатися, що жоден паразит не зміг уникнути дії засобу. Якщо під час перевірки було вияв­лено живих вошей — нанесення засобу слід пов­торити. Засіб можна використовувати необ­хідну кількість разів, оскільки у вошей не роз­вивається резистентність до діючої речовини.

Засіб можна використовувати дітям віком старше 6 місяців.

Нова покращена формула дозволила скоротити час експозиції до 15 хвилин.

Засіб представлений у легкій для застосуван­ня формі — лосьйон-спрей. Розпилювач дозво­ляє зручно нанести засіб на шкіру голови і во­лосся, навіть у важкодоступні місця.

Токсичність та небезпечність:

ХЕДРІНГ ЕКСТРА є нетоксичним засобом.

Будьте обережні, щоб не розпилити засіб ви­падково в очі та обличчя, не вдихайте засіб. При випадковому потраплянні в очі — промити їх великою кількістю води. Якщо подразнення не проходить, необхідно звернутися до ліка­ря. При випадковому ковтанні засобу необхід­но якнайшвидше звернутися до лікаря та пока­зати упаковку засобу.

Спосіб застосування:

При виявленні вошей необхідно ретельно об­стежити шкіру голови у всіх членів родини. ХЕДРІНГ ЕКСТРА слід застосовувати наступ­ним чином:

 • Закрити плечі рушником.
 • Перед кожним застосуванням добре струсну­ти флакон.
 • Утримувати флакон на відстані близько 10 см від волосся, ретельно розпилити достатню кількість засобу на сухе волосся. Переконати­ся, що волосиста частина шкіри голови та во­лосся повністю вкриті засобом, і волосся ним зволожене.
 • За допомогою пальців або густого гребінця рівномірно і ретельно розподілити засіб від ко­ренів до кінчиків волосся.
 • Залишити засіб на волоссі на 15 хвилин.
 • Для видалення засобу ретельно нанести шам­пунь на всю поверхню сухого волосся, пе­реконавшись, що волосся покрите миючим за­собом по всій довжині. Через те, що лосьйон-спрей відштовхує воду, його необхідно повніс­тю покрити шампунем. Якщо намочити волос­ся перед нанесенням шампуню, ефективність змивання засобу буде дуже низька. ХЕДРІНГ ЕКСТРА міс­тить антиспінювач, тож шампунь буде погано пінитися.
 • Помивши ретельно голову шампунем, не­обхідно сполоснути волосся водою. При ба­жанні можна нанести кондиціонер, промити його та просушити волосся. Якщо після мит­тя лосьйон-спрей не був повністю змитий, треба повторити всю процедуру спочатку, пам’ятаючи, що шампунь необхідно наносити на сухе волосся.

Застережні заходи:

Не застосовувати ХЕДРІНГ ЕКСТРА, лосьйон-спрей для знищення вошей та гнид:

 • при алергії до будь-якого з названих компо­нентів засобу;
 • на пошкоджену шкіру;
 • дітям віком до 6 місяців.

ХЕДРІНГ ЕКСТРА є слизькою речови­ною. Ванни, душові кабіни тощо можуть стати слизькими при промиванні волосся після за­стосування засобу. Необхідно бути обережни­ми. Будь-які рештки засобу необхідно змити миючим засобом з теплою водою.

Тільки для зовнішнього застосування.

Застосування під час вагітності та лактації:

Жоден з компонентів засобу не вважається та­ким, що може спричинити появу будь-якого небажаного ефекту під час вагітності або лак­тації.

Застосування для дітей:

Засіб призначений для застосування дорос­лим та дітям віком від 6 місяців.

Вплив на здатність керувати автомобілем та працювати з іншими механізмами:

ХЕДРІНГ ЕКСТРА не впливає на здатність керу­вати автомобілем та працювати з іншими ме­ханізмами.

ХЕДРІНГ ЕКСТРА спеціально розробле­ний без летких інгредієнтів. Але слід дотри­муватися звичайних застережних заходів. Во­лосся та одяг повинні бути далеко від відкри­того полум’я та інших джерел займання.

Якщо один з членів родини має живі го­ловні воші, необхідно перевірити інших членів родини і лікувати всіх, у кого виявлені живі го­ловні воші.

При застосуванні ХЕДРІНГ ЕКСТРА може спостерігатися лущення шкіри голови, свер­біж, невелике подразнення очей та випадіння волосся. При виникненні шкірного висипу або інших ознак алергії необхідно припинити застосування засобу та звернутися до лікаря.

Умови збері­гання:

Зберігати в недоступному для дітей міс­ці в оригінальній упаковці при температурі не вище 25 градусів.

Термін придатності:

36 місяців. Не застосовувати після закінчення терміну придатності, вказаного на упаковці.

Спосіб знешкодження:

Після застосування порожня упаковка може бути утилізована (відправлена до сміттєзбірника).

Компанія-виробник:

Торнтон енд Росс Лтд, Вест Йоркшир, Хад- дерсфілд, HD7 5QH, Великобританія/Thornton & Ross Ltd, West Yorkshire, Huddersfield, HD7 5QH, United Kingdom.

Представник в Україні:

ПП «Дельта Медікел»

Україна, 08132, Київська обл., м. Вишневе, вул. Чорновола43, тел.: (044) 593–33–55, факс: (044) 593–33–54