ХАРАКТЕРИСТИКА

Хигия — це шампунь інсектицидної дії для знищення вошей і гнид. Рекомендується для дорослих і дітей у віці старше 3 років. Після обробки шампунем для механічного видалення паразитів використовуйте густий гребінець, що знаходиться всередині упаковки. Повторна обробка повинна бути проведена через 7-10 днів, але не більше 2 разів протягом одного місяця.

Перметрин, діюча складова шампуню, не всмоктується в системний кровотік.

РЕКОМЕНДАЦІЇ ПО ВИКОРИСТАННЮ

при використанні Хигии слід звернути особливу увагу, що Хигия використовується виключно для зовнішнього застосування.

Характерними симптомами вошивості голови є свербіж шкіри голови і виявлення чорних екскрементів вошей на комірах одягу або подушках.

У разі зараження когось із членів сім'ї необхідно обстежитися всім членам сім'ї. Якщо воші були виявлені у всіх членів сім'ї, то обробку слід робити всім одночасно. Воші, як і інші комахи, здатні розвивати стійкість до застосовуваних засобів. Недостатня обробка або обробка «на всяк випадок» підвищують ризик розвитку у вошей стійкості до перметрину.

Відсутність ефекту можна пояснити неправильним використанням, повторним зараженням або стійкістю вошей до продукту. Тому дуже важливо дотримуватися рекомендацій щодо дозування.

Слід звернути увагу на те, що безпосередньо після обробки волосся можна побачити живих вошей. Однак це не означає, що вони виробили стійкість. Просто після обробки має пройти якийсь час, щоб воші загинули.

Для дорослих і дітей у віці старше 3 років; всі члени родини або оточення, де виявлені воші, повинні одночасно проходити обробку.

1. Помийте волосся звичайним шампунем. Не рекомендують користуватися бальзамом або комбінованими шампуні-бальзамовыми продуктами. Не підходить також медичний шампунь з низьким рівнем рН. Після миття волосся необхідно трохи висушити рушником — вони повинні бути трохи вологими, але не мокрим.

2. Добре збовтайте пляшку із шампунем Хигия перед використанням. Зробіть доріжки в волоссі і почніть з одного боку голови. Продукт нанесіть на доріжку і ретельно масажуйте. Повторюйте цю операцію до тих пір, поки не обробите всю голову. Дуже важливо, щоб Хигия проникла в коріння волосся. Особливу увагу зверніть на місця за вухами і на потилиці. Крім того, зробіть так, щоб продуктом були оброблені все волосся. Якщо волосся висохнуть, необхідно змочити їх водою.

3. Почекайте 10-15 хв, поки продукт почне діяти. Ретельно вимийте волосся водою, а потім висушіть чистим рушником так, щоб волосся було вологим, але не мокрим.

4. За допомогою гребінця шляхом ретельного розчісування усуньте воші та гниди. Для цього розділіть волосся на 4 частини і кожну з них окремо розчешіть. Якщо у Вас довге волосся, то часу піде більше. Почніть з верхньої частини голови. Однією рукою підніміть локон волосся шириною 4-5 див Гребінець розташуйте якомога ближче до шкіри і різкими і рівномірними рухами розчісуйте волосся від коренів до кінця волосинок.

Після видалення вошей і гнид користуйтеся шпильками для закріплення кожного знезаражені локони волосся. Ретельно очистіть гребінець і потім розчісуйте вже наступний ділянку волосся. Гниди з гребінця можна прибрати за допомогою паперової серветки, яку потім покладіть в поліетиленовий пакет, добре закрийте і викиньте, щоб запобігти повторному зараженню. Після розчісування знову перевірте все волосся на наявність гнид і, при необхідності, ще раз застосуйте гребінець. Перевіряйте волосся щодня, щоб переконатися, що гнид вже немає.

ПОБІЧНІ ЕФЕКТИ

у поодиноких випадках можуть виникнути свербіж або висипання на шкірі, у цьому випадку використання шампуню слід припинити.

ОСОБЛИВІ ВКАЗІВКИ

не перевищуйте зазначену час дії продукту (10-15 хв) і не застосовуйте його частіше ніж через 7-10 днів.

Розчісувати волосся гребінцем необхідно кожен день протягом 2 тижнів після обробки, щоб видалити тільки вилупилися вошей. У цей час волосся можна мити так, як зазвичай.

Тим, хто кілька разів поспіль виконує процедуру обробки шампунем, слід користуватися гумовими рукавичками.

Уникайте потрапляння препарату в очі, у порожнину рота або носа. У разі, якщо це сталося, слід негайно промити це місце водою.

У разі проковтування шампуню слід промити шлунок, викликати блювання та застосувати симптоматичні заходи.

Обробіть свій будинок і особисті речі!

Після використання шампуню Хигия важливою є обробка особистих речей і вдома, щоб запобігти поширенню вошей. Воші здатні жити поза тіла людини не більше 1 дня, а гниди — 7-12 днів.

УМОВИ ЗБЕРІГАННЯ

в оригінальній упаковці в захищеному від світла місці при температурі до 25 °С.