Препарат має нейтралізує соляну кислоту дією, знижує активність шлункового соку, виконує запобіжну і захисну функції стінок шлунка від негативних впливів, зменшує кількість газів в кишечнику.

Знижує ефективність інших пероральних препаратів, антибіотиків, тому інтервал між прийомами Алмагеля Нео та інших ліків повинен бути не менше двох годин.

Діє швидко (від трьох хвилин з моменту прийому) і зберігає ефект протягом 3 годин.

Алмагель Нео можна застосовувати як самостійний засіб, так і в комплексі при лікуванні захворювань шлунково-кишкового тракту.

Симетикон, який є одним із активних компонентів препарату, зменшує метеоризм, сприяє природному відходженню газів.

Склад і форма випуску

Алмагель Нео виробляється у вигляді суспензії для перорального застосування у пакетиках та флакончиках по 10 і 170 (200) мл відповідно.

В упаковці з суспензією додається мірна ложечка. В картонній упаковці з пакетиками вміщують 10 пакетів з ліками.

Основні активні елементи – гідроксид алюмінію, гідроксид магнію і симетикон. 1 пакетик містить 680 мг, 790 мг і 72 мг речовин відповідно.

Допоміжні речовини – гідроксиетилцелюлоза, сорбітол, этилпарагидроксибензоат, сахарин натрій, етиловий спирт етиловий, моногідрат лимонної кислоти, есенція апельсинова, вода.

Свідчення

Алмагель Нео призначають і приймають при гострій фазі виразки шлунка і дванадцятипалої кишки, гострих і/або хронічних гастритах, гастродуоденітах (в будь-якій фазі), рефлюкс-езофагітах, діафрагмальної грижі.

Показанням до прийому Алмагеля можуть стати і порушення в стільці, різного роду розлади, прийом медикаментів, неправильне харчування, надмірне вживання кави, нікотину і алкоголю.

Протипоказання

Непереносимість одного з інгредієнтів препарату.

Не можна застосовувати препарат при дисфункціях нирок і печінки, непрохідності кишечника, підозра на наявність апендициту, не діагностовані кровотечі шлунково-кишкового тракту, виразковому коліті.

Неприйнятний для застосування препарат при порушенні водно–електролітного балансу і дітьми до 14 років.

Застосування при вагітності і годуванні грудьми

Алмагель Нео при умовах обґрунтованої користі для майбутньої матері може бути призначений при ретельному нагляді лікаря не більше 5 днів.

Заборонений прийом препарату при токсикозах у вагітних незалежно від триместру.

Спосіб застосування та дози

Алмагель Нео застосовують після їди і перед сном по 10 мл препарату (2 дозувальні ложки) чотири рази на добу.

В якості профілактики і підтримки ефекту препарат приймають 2-3 місяці в таких же пропорціях.

Для дітей старше 14 років препарат призначають в дозах, що наполовину менше дорослих.

Для прийняття всередину гель не розводять з водою, після прийому бажано утриматися від прийому їжі (протягом години) і води (протягом півгодини).

Якщо суспензія придбана у флаконі, перед застосуванням слід збовтувати.

Передозування

У разі прийому більшої дози, ніж слід, можливо виникнення таких симптомів: загальна слабкість, втома, болі в кістках, порушення і сплутаність свідомості і поведінки, почервоніння шкіри.

Побічні ефекти

Прийом препарату зазвичай добре переноситься пацієнтами, але іноді може супроводжуватися порушенням функціональності з боку шлунково-кишкового тракту – блюванням, проносами, нудотою, порушенням смакових відчуттів, запори.

При наявності хвороби Альцгеймера і кістково-суглобових захворювань можливе погіршення стану і загострення перебігу хвороб.

Умови і терміни зберігання

Препарат зберігають не більше року в темному і сухому місці при температурі до 25 С.