Комбінований препарат, який нейтралізує дію соляної кислотності і застосовується для лікування виразкової та гастро-езофагорефлюкснои хвороби.

Склад і форма випуску

Таблетки для жування. До складу лікарського засобу входять гідроокис магнію, карбонат кальцію, фамотидин.

Свідчення

Застосовується для лікування невиразкову диспепсії і гастриту, асоційованих підвищеною кислотністю.

Також препарат може використовуватися для усунення симптомів, які викликані підвищенням кислотності шлункового секрету, таких як біль у шлунку, кисла відрижка, печія, відчуття тяжкості в епігастральній області.

Протипоказання

Індивідуальна гіперчутливість до діючих речовин лікарського засобу. Ниркова недостатність, так як існує ймовірність накопичення адсорбованих іонів магнію, що може стати причиною розвитку депресії, а також надати негативний вплив на центральну нервову систему.

Препарат не призначений для застосування в терапії дітей, яким не виповнилося 12 років.

Перед початком прийому лікарського засобу слід виключити малігнізацію виразки.

Період вагітності і годування груддю.

Препарат протипоказаний для використання в геатционный період.

У зв'язку з тим, що фамотидин проникає в материнське молоко, при необхідності використання Гастромакса в терапії лактуючих жінок, хворий рекомендують відмовитися від вигодовування.

Спосіб застосування та дози

Дорослим і дітям, яким виповнилося 12 років для усунення симптомів виразки шлунка, рекомендується приймати по одній таблетці для жування вдень. Категорично заборонено приймати протягом доби більше двох таблеток. Тривалість лікування може досягати 12 тижнів.

Необхідно відповідально поставитися до призначення препарату хворим з порушенням роботи нирок.

При кліренсі нижче 30 мл на хвилину і рівні креатиніну в сироватці крові більше 3 мг у 100 мл, для запобігання розвитку небажаних наслідків проводять зниження рівня дозування. При порушенні роботи нирок, залежно від лабораторних показань препарат призначають по одній таблетці в день або через день.

Передозування

Офіційно не було зареєстровано випадків передозування.

Побічні ефекти

Прийом лікарського засобу може супроводжуватися розвитком діареї, нудоти запорів, блювоти, головного болю, втомлюваності, міалгія, алергічних реакцією і артралгії.

Умови і терміни зберігання

Гастромакс необхідно зберігати в місцях, які захищені від світла та вологи. Тривалість зберігання лікарського засобу – 4 роки.