Склад і форма випуску

Гастрофарм проводиться у формі плоских круглих таблеток бежево-коричневого кольору, мають рівні краї. До складу лікарського засобу входить субстанція з висушених життєздатних клітин Lactobacillus delbrueckii subsp. bulgaricus 51 штам, білок і молочна кислота.

Свідчення

Гастрофарм використовується в терапії виразкової хвороби шлунка, виразкового ураження дванадцятипалої кишки, хронічних і гострих гастритів, спричинених підвищеною кислотністю шлункового секрету.

В якості профілактичного засобу Гастрофарм може застосовуватися після терапії лікарськими засобами, які надають подразнюючу дію на слизову оболонку шлунково-кишкового тракту. Крім цього, його застосовують при надмірному вживанні алкогольних напоїв, нікотину і погрішності в харчуванні.

Протипоказання

При вживанні Гастрофарм в терапевтичних дозах препарат не має ніяких проотивопоказаний.

Застосування при вагітності і годуванні грудьми

Гастрофарм може використовуватися в терапії годуючих та вагітних, але тільки після консультації лікаря та ретельного співвідношення шкоди для плоду і користі від його застосування для здоров'я матері.

Спосіб застосування та дози

Таблетки Гастрофарм необхідно приймати за 30 хвилин до прийому їжі. Перед проковтуванням таблетки можна подрібнити, розжувати або для зручності прийому змішати з невеликою кількістю охолодженої кип'яченої води.

При лікуванні гастритів, асоційованих з гиперацидностью, препарат приймають три рази в день дорослі хворі по 1 або 2 таблетці, діти від 12 до 18 років – по одній таблетці, діти від 3 до 12 років – по ? таблетки. Тривалість курсу лікування – 30 днів. Поліпшення в стані хворого спостерігається вже через 7 днів лікування.

У тому випадку, якщо прийом лікарського засобу в мінімальних дозах не дозволяє отримати необхідний лікувальний ефект, можливе збільшення добової дози в два рази.

При лікуванні виразкової хвороби шлунка і виразкового ураження дванадцятипалої кишки дорослі приймають препарат 3 рази в день по 3 або 4 таблетки. Тривалість лікування становить 30 днів. З профілактичною метою Гастрофарм необхідно приймати протягом 15 днів по 1 або 2 таблетки 3 рази на добу.

Для профілактики розвитку запалення слизової шлунка або дванадцятипалої кишки при зловживанні кавою, нікотином та алкогольними напоями препарат приймають за тією ж схемою.

Передозування

При прийомі препарату Гастрофарм не було зафіксовано випадків передозування навіть при вживанні лікарського засобу тривалий час в підвищених дозах.

Побічні ефекти

Гастрофарм – це нетоксичний і абсолютно нешкідливий препарат, прийом якого не супроводжується розвитком побічних ефектів, за винятком алергічних реакцій, викликаних індивідуальною непереносимістю компонентів лікарського засобу.

Умови і терміни зберігання

Гастрофарм повинен зберігатися в сухих прохолодних місцях, які не доступні для дітей. Тривалість зберігання Гастрофарм – 4 роки.