Інгібує нервове збудження з постгангліонарних волокон. Крім цього, він може розслабляти гладкі м'язи і розширювати кровоносні судини. Має противиразкову, гангліоблокірующім, спазмолітичну і коронародилатирующим дією.

Склад і форма випуску

Виготовляється у вигляді капсул і розчину для ін'єкцій. Діючий компонент – ганглефен.

Свідчення

Застосовується для лікування стенокардії, виразкової хвороби шлунка і дванадцятипалої кишки, спастичній дискінезії шлунково-кишкового тракту, також препарат використовують при лікуванні гострої форми холециститу, ганглиосолярита, гепатиту, холангіту.

Протипоказання

Призначення лікарського засобу протипоказане хворим, у яких є підвищена індивідуальна чутливість або непереносимість його компонентів. Крім того, Ганглерон не призначається пацієнтам, які страждають артеріальною гіпотензією, порушенням роботи печінки, нирковою недостатністю. Також використання лікарського засобу доцільно при дегенеративних захворюваннях нервової системи.

Застосування при вагітності і годуванні грудьми

Використання Ганглерона в терапії вагітних і годуючих жінок не вивчено, тому його застосування у терапії цієї категорії хворих не рекомендується.

Невідомо, чи здатний ганглефен проникати в материнське молоко, тому при необхідності застосування препарату в терапії лактуючих жінок хворий рекомендують відмовитися від грудного вигодовування.

Спосіб застосування та дози

Перед застосуванням необхідно проконсультуватися з лікарем.

Розчин для ін'єкцій Ганглерон призначений для внутрішньом'язового введення. На початку лікування препарат вводять у дозі по 1 мл від трьох до чотирьох разів на добу. В подальшому дозування препарату може бути збільшена і пацієнт може отримувати від 2 до 3 мл від трьох до чотирьох разів на день.

Якщо в клінічній картині захворювання намічається виражена позитивна динаміка, то через десять днів лікування парентеральную форму препарату замінюють пероральної.

Таблетки Ганглерона приймають внутрішньо не розжовуючи, до їди, три рази в день по одній таблетці.

Якщо в процесі лікування у хворого виникли будь-які, не описані в інструкції до препарату симптоми, прийом лікарського засобу слід припинити.

Передозування

На даний момент офіційно не було зафіксовано випадків передозування Ганглероном.

Однак можна припустити, що при прийомі лікарського засобу у пацієнта може спостерігатися посилене розвиток побічних ефектів. Для стабілізації стану хворому необхідно промити шлунок, призначити сольові проносні і прийом активованого вугілля.

Побічні ефекти

При тривалому прийомі Ганглерона у хворих може розвинутися тахікардія, загальна слабкість, швидка стомлюваність, алергічні реакції, головний біль і порушення стільця.

Умови і терміни зберігання

Ганглерон повинен зберігатися у сухих і добре захищених від світла місцях, які не доступні для дітей. При дотриманні умов зберігання термін придатності препарату становить 2 роки.