Препарат Пробиовит належить до групи антидиарейных мікробних препаратів, що застосовують для підтримки мікробного балансу в нормі, усунення наслідків діареї різного походження, під час прийому антибіотиків і після проведеної антибіотикотерапії, також хіміотерапії. Пробіотики, при попаданні в кишечник, знижують кількість умовно патогенних мікроорганізмів, збільшуючи корисні анаероби, антагоністи потенційно небезпечних бактерій.

Пробиовит сприяє усуненню гіповітамінозу групи В, активації ліпідного, вуглеводного і протеїнового обміну, підвищенню регенеративних та захисних здібностей організму, утворення антитіл, будівництва життєво важливих протеїнів, нормалізації обміну амінокислот, опірності до різних інфекцій, зміцненню імунітету, відновлення нормальної роботи нервової системи мозку і серця.

Форма випуску, склад

Препарат Пробиовит виробляють у формі біло-блакитних твердих желатинових капсул, всередині яких жовтий порошок.

Активні компоненти у складі 1 капсули: Bacillus Coagulans, вітамін В2 (рибофлавін), вітамін В1 (тіамін нітрат), вітамін В6 (піридоксину гідрохлориду), кальцію пантотенату, нікотинаміду, вітаміну В12 (ціанокобаламіну) фолієва кислота,а також допоміжні речовини: магнію стеарат, лактоза, целюлоза мікрокристалічна, тальк.

5 капсул у блістері, по 3 блістери у пачці з картону.

Показання до застосування

Препарат Пробиовит застосовують для нормалізації процесів травлення і підтримки нормального мікробного балансу кишечника:

  • під час прийому антибіотиків і після проведеної антибіотикотерапії;

  • при зміні раціону харчування, включаючи дієту і під час подорожей;

  • для попередження розвитку дисбактеріозу;

  • при шлунково-кишкових розладах (запор, діарея, дизентирия);

  • для підтримки імунітету і відновлення природної захисної середовища організму.

Протипоказання

Препарат Пробиовит не застосовують при непереносимості компонентів, що входять до складу, а також капсули протипоказані дітям віком до 12-ти років.

Період вагітності і грудного вигодовування

Застосування препарату Пробиовит в період вагітності, а також під час годування груддю протипоказаний.

Спосіб застосування

Препарат Пробиовит призначений для прийому всередину, капсули необхідно запивати достатньою кількістю води.

Дорослим пацієнтам і дітям старше 12 років рекомендована доза становить по 1 капсулі 2 рази в день.

Тривалість терапії 30 днів.

Що б зберегти життєздатність компонентів не можна запивати Пробиовит гарячими напоями та застосовувати алкоголь під час прийому препарату.

Передозування

Випадків передозування препаратом Пробиовит виявлено не було. Для уникнення інтоксикації капсулами варто дотримуватися рекомендованих доз.

Побічні реакції

Побічні ефекти під час прийому препарату Пробиовит можуть проявлятися як: нудота, відсутність апетиту, алергічні реакції, блювання. Якщо застосування капсул призвело до прояву небажаних реакцій, слід відмінити препарат і порадитися з лікарем.

Умови зберігання

Для зберігання препарату Пробиовит не потрібно особливих умов: слід дотримуватися таких нескладних умов: температура не більше +25°С, закрита упаковка, в сухому та недоступному дітям місці, без попадання прямих сонячних променів.. Термін придатності становить 18 місяців.

Препарат з аптек відпускають без рецепта.