Даний препарат зміцнює імунітет, спалює жири, збільшує метаболізм, моделює пропорційний силует тіла.

Форма випуску, склад

Виробляють Кларинол у формі капсул, які закупорені в банку, по 60 капсул у кожну, упаковані в картонну упаковку, по 1 банці в кожну.

Склад: 800 мг кон'югованих ліноленової кислоти – CLA.

Показання до застосування

Радять лікарі застосовувати дане медикаментозне засіб для спалювання жирових відкладень тіла, але при цьому м'язова маса не втрачається.

Протипоказання

Не можна застосовувати препарат тим пацієнтам, які мають: чутливість до компонентів, які входять до складу медикаментозного засобу. Тому перед вживанням даного засобу, зверніть свою увагу на склад ліків. Також не рекомендується використовувати засіб дітям віком до 18 років.

Період вагітності і грудного вигодовування

Перш ніж використовувати лікарський засіб, в обов'язковому порядку, необхідно піти до лікаря і звернути свою увагу на склад даного препарату. Якщо його інгредієнти, що входять до складу, не зашкодять здоров'ю Вашого малюка і Вашому здоров'ю, то можете застосовувати медикамент.

Спосіб застосування

Для того, щоб виключити появу побічних реакцій організму на ліки, Ваш лікуючий фахівець після консультації і встановлення діагнозу, призначення дозування, по якій Ви повинні вживати цей медикаментозний засіб.

Лікарі радять використовувати для лікування ліки саме в такому дозуванні: під час прийому їжі або після прийому їжі приймати 1-3 капсули, при цьому їх необхідно запивати очищеною водою. Також лікарі рекомендують для поліпшення ефективності препарату випивати за 1 день як мінімум 1,5-2 л фільтрованої очищеної води, щоб схуднення було прискорено.

Тривалість використання залежить від ефективності застосування медикаментозного засобу на організм хворого пацієнта.

Передозування

Інформація про те, використовували в більшій мірі лікарський засіб, ніж рекомендував лікар, зареєстровані не були за весь період користування даним препаратом.

Побічні реакції

Ситуації з пацієнтами, в яких були зафіксовані побічні реакції, що були зареєстровані і при цьому спостерігалася така симптоматика: алергічні реакції пацієнта на препарат, а саме – шкірний свербіж, кропив'янка, гіперемія, висипання на шкірі, почервоніння шкіри. При прояві цих реакцій Вам необхідно піти до Вашого лікаря за порадою і консультацією, і потрібно припинити вживання ліків.

Умови зберігання

Рекомендується зберігати даний лікарський засіб у місці, яке є темним, бажано дуже сухим, до якого не мають доступ діти, яким не виповнилося 18 років, і при цьому температура цього місця, в обов'язковому порядку, не повинна перевищувати +25 °C.

У всіх аптеках Ви можете придбати дане медикаментозне засіб без наявності рецепту від Вашого лікуючого спеціаліста.

Термін придатності ліків триває 36 місяців з тієї дати виробництва, яка вказана на кожній упаковці лікарського засобу.