Даний препарат відносять до групи комбінованих препаратів, що виявляють вплив на роботу травної системи і органів ШКТ, зокрема, при лікуванні функціонування травного тракту.

Основними активними компонентами є симетикон, активоване вугілля, нікотинамід, папаїн, діастаза фунгиальная. Симетикон - кремнійорганічний препарат, який відноситься до полидиметилсилоксанам. Має пеногасительные властивості. Симетикон не токсичний, активний відносно поверхневого натягу пухирців газів, які утворюються в кишечнику і шлунку, володіючи властивістю їх руйнувати.

Гази, які вивільнилися в результаті цього процесу, виходять природним шляхом разом з вмістом кишечника за допомогою його перистальтики. Також частково відбувається всмоктування вивільнених газів стінками тонкого кишечника.

Інші компоненти препарату також роблять благотворний вплив на роботу травного тракту. Препарат забезпечує знеболюючий ефект у разі гастриту. Сприяє нормалізації роботи шлунка, покращуючи травлення і самопочуття.

Склад і форма випуску

Основні активні компоненти: симетикон, активоване вугілля, нікотинамід, папаїн, діастаза фунгиальная.

Допоміжні речовини: лактоза, целюлоза, кальцію фосфат, магнію карбонат, повідон, желатин, тальк, магнію стеарат, натрію кроскармелоза, шелак, гіпромелоза, титану діоксид, тальк, макрогол, аспартам.

Проводиться у формі драже. В 1 таблетці міститься 50 мг діастази фунгальної, 30 мг папаїну, 50 мг симетикона, 75 мг активованого вугілля, 25 мг нікотинаміду.

Свідчення

Цей препарат застосовується в якості препарату, застосовуваного при комплексному лікуванні станів, пов'язаних з порушенням роботи травної системи.

Зокрема, застосовують при:

- метеоризмі;

- диспепсичних явищах.

Протипоказання

Розглянуте лікарський засіб протипоказано застосовувати у випадках, коли у пацієнта є виражена гіперчутливість (алергія) до основного або до однієї з допоміжних компонентів.

Також протипоказано застосування при:

- кишкової непрохідності;

- виразки шлунково-кишкового тракту;

- шлунково-кишкових кровотечах;

- обструктивних захворюваннях травного тракту;

- порушення роботи печінки;

- фенілкетонурії.

Активоване вугілля може абсорбувати інші лікарські засоби, тому не слід приймати даний препарат одночасно з іншими препаратами.

У педіатрії може застосовуватися з 7-річного віку.

Застосування при вагітності і годуванні грудьми

Даний препарат протипоказано застосовувати у лікуванні вагітних жінок і жінок у період лактації (тільки в разі крайньої необхідності).

Спосіб застосування та дози

Препарат застосовують під час або після їжі, перед сном, якщо це необхідно.

Рекомендовані дозування:

- дорослі та діти старше 14 – по 2 драже 3 рази на день;

- діти від 7 до 14 років – по 1 драже 3 рази в день.

Не слід перевищувати рекомендовану дозу в процесі терапії.

Тривалість лікування визначається лікарем.

Слід проконсультуватися з лікарем, якщо симптоми захворювання не зникли під час застосування лікарського засобу протягом двох тижнів днів або спостерігаються побічні реакції, не вказані в інструкції для медичного застосування лікарського засобу.

Передозування

Випадки передозування не описані.

У разі передозування лікування – симптоматичне. Передозування нікотинамідом може викликати болі в шлунку, посилення перистальтики, нудоту, блювоту.

Застосування препарату слід в цьому випадку скасувати, промити шлунок та прийняти сорбенти.

Побічні ефекти

При гіперчутливості можуть виникнути побічні реакції. В цьому випадку можливі такі реакції, як:

- диспепсичні явища – нудота, блювання, сухість у роті;

- алергічні реакції, висип, свербіж, алергічна кропив'янка;

- загострення виразки шлунка;

- артеріальна гіпотензія.

Умови і терміни зберігання

Термін придатності – 2 роки від дати виготовлення, зазначеної на упаковці.

Температура зберігання не повинна бути вище 25°С.