Медикаментозне засіб призначають для лікування цукрового діабету II типу.

Форма випуску, склад

Препарат виробляють у формі білих, двояковыпуклых, круглих таблеток, які закупорені в блістери по 10 таблеток у кожен, блістери упаковані в картонну упаковку, по 3 блістери в кожну.

Склад ліки: мікрокристалічна целюлоза, стеаринова кислота, лактози моногідрат, кукурудзяний крохмаль, 5 мг гліпізиду.

Показання до застосування

Радять лікарі застосовувати лікарський засіб при: цукровому діабеті II типу, є доповненням до фізичних навантажень або до дієти.

Протипоказання

Не можна застосовувати препарат тим пацієнтам, які мають: гіперосмолярна кома, тяжкі травми, алкоголізм, печінкова або ниркова недостатність, великі опіки, цукровий діабет 1 типу, чутливість до складу ліків, інфекційні захворювання, діабетичний кетоацидоз.

Період вагітності і грудного вигодовування

Перш ніж використовувати лікарський засіб, в обов'язковому порядку, необхідно піти до лікаря і звернути свою увагу на склад даного препарату. Якщо його інгредієнти, що входять до складу, не зашкодять здоров'ю Вашого малюка і Вашому здоров'ю, то можете застосовувати медикамент.

Спосіб застосування

Для того, щоб виключити появу побічних реакцій організму на ліки, Ваш лікуючий фахівець після консультації і встановлення діагнозу, призначення дозування, по якій Ви повинні вживати цей медикаментозний засіб.

Лікарі радять використовувати для лікування ліки саме в такому дозуванні: приймати препарат всередину, за півгодини до прийому їжі 2-4 рази на день по 15 мг. При це максимальна доза не повинна перевищувати 45 мг.

Тривалість використання залежить від ефективності застосування медикаментозного засобу на організм хворого.

Передозування

Пацієнти з необережності використовували даний лікарський засіб у більшій мірі, ніж рекомендував лікар і, при цьому у них фіксувалася така симптоматика відповіді організму на препарат: посилення побічних ефектів, тремор, судоми, запаморочення, головний біль, пітливість.

Побічні реакції

Ситуації з пацієнтами, в яких були зафіксовані побічні реакції, що були зареєстровані і при цьому спостерігалася така симптоматика: порушення гостроти зору, порушення обміну речовин, лейкопенія, блювання, сплутаність бачення, безсоння, головний біль, порушення функції печінки, шлунково-кишкові розлади, захворювання підшкірної клітковини і шкіри. При прояві цих реакцій Вам необхідно піти до Вашого лікаря.

Умови зберігання

Рекомендується зберігати даний лікарський засіб у місці, яке є темним, бажано дуже сухим, до якого не мають доступ діти, яким не виповнилося 18 років, і при цьому температура цього місця, в обов'язковому порядку, не повинна перевищувати +25 °C.

У всіх аптеках Ви можете придбати дане медикаментозне засіб лише за наявності рецепту від Вашого лікуючого спеціаліста.

Термін придатності ліків триває 60 місяців з тієї дати, яка вказана на кожній упаковці лікарського засобу.