Препарат Прокарти Форте є дієтичною добавкою, в якості додаткового джерела незамінних поживних речовин, мінералів, вітамінів і антиоксидантів, яких не вистачає в раціоні харчування сучасної людини. Застосування даного засобу допоможе в значній мірі поповнити запаси організму і усунути дефіцит вітамінів і корисних речовин. Прокарти Форте поліпшує загальне самопочуття, зміцнює кістки скелета, збільшує захисні функції всіх органів і систем, впливає на зміцнення імунітету, сприяє підвищенню працездатності і уповільнює розвиток вікових змін в організмі.

Склад і форма випуску

Препарат Прокарти Форте проводиться у вигляді вкритих плівковою кишковорозчинною оболонкою, масою 1374,7 мг, до складу яких входять активні компоненти: хондроїтин сульфат, глюкозаміну сульфат, метилсульфанилметан, вітамін Е, холекальциферол (вітамін D 3 ), вітамін С, цинк, селен, марганець, мідь, хром, бор і кремній. В якості додаткових речовин у складі позначені: етилцелюлоза, модифікований крохмаль, полівінілпіролідон, тальк, целюлоза мікрокристалічна, магнію стеарат.

В картонній пачці упаковано 2 або 4 блістери, кожен з них містить 15 таблеток, а також по 30 або 60 таблеток у пластиковому флаконі.

Свідчення

Препарат Прокарти Форте рекомендується лікарем і застосовується як доповнення в раціон дієтичного харчування в якості додаткового джерела глюкозаміну, хондроїтину, вітамінів D 3 , З, E і мінеральних речовин, у цілях створення найбільш оптимальних умов для підтримки суглобів у нормальному стані.

Також Прокарти Форте може призначатися пацієнтам у період реабілітації після перенесених тяжких захворювань.

Протипоказання

Таблетки Прокарти Форте не мають майже ніяких протипоказань до застосування, за винятком випадків індивідуальної непереносимості до речовин, які входять до складу даного засобу та дітям до 18 років. Такий компонент у складі препарату як глюкозамін, виробляють з панцирів молюсків, у цьому випадку людям, страждаючим алергією на молюсків, не можна використовувати Прокарти Форте як дієтичну добавку.

Застосування при вагітності і годуванні грудьми

Застосовувати препарат Прокарти Форте жінкам, в період вагітності, а також під час грудного вигодовування необхідно з особливою обережністю, тільки після консультації та рекомендацій лікуючого лікаря та під його наглядом. Без призначення лікаря застосовувати препарат планують вагітність і годуючим і вагітним жінкам суворо заборонено.

Спосіб застосування та дози

Препарат Прокарти Форте призначений для прийому безпосередньо всередину. Приймають таблетки після прийому їжі, запиваючи невеликою кількістю води.

Перед тим як почати лікування необхідно проконсультуватися з лікарем.

Рекомендована добова доза становить по 1 таблетці на добу.

Тривалість терапії становить один місяць, подальше застосування та термін споживання узгоджується з лікарем і визначається індивідуально для кожного пацієнта залежно від стану пацієнта та медичних показань.

Передозування

Випадків передозування у пацієнтів, які приймають препарат Прокарти Форте, зафіксовано не було.

Побічні ефекти

Препарат Прокарти Форте практично не викликає ніяких негативних реакцій і переноситься пацієнтами дуже добре. Іноді застосування препарату може призвести до розвитку алергічних реакцій на вхідні складові даного засобу.

Умови і терміни зберігання

Основними умовами для зберігання препарату Прокарти Форте є: недоступність дітям, температура до + 25°C, сухе і темне місце. Якщо флакон відкритий, то його необхідно зберігати в холодильнику. Термін придатності препарату становить 36 місяців. З аптек відпускається без рецепта лікаря.