Асковитус Вітамін С Цинк не є лікарським препаратом і застосовується при дефіциті вітаміну С і цинку, які відіграють дуже важливу роль у нормальному функціонуванні організму людини.

Дефіцит цих вітамінів викликає неповноцінне та незбалансоване харчування. Аскорбінова кислота і цинк не виробляються людським організмом, а надходить виключно з їжею. Дія препарату знімає запалення і гальмує розвиток алергічних реакцій, підвищує стійкість організму до інфекцій, відновлює функції підшлункової і щитовидної залози, покращує жовчовиділення. Сприяє регенерації тканини, згортання крові, вуглеводному обміну, регулювання окисно-відновних процесів, захищає гормони надниркових залоз від руйнування, впливає на кількість тромбоцитів, еритроцитів і стійкість судинних клітин. Вітамін С має антитоксичным дією.

Форма випуску, склад

Препарат Асковитус Вітамін С Цинк виробляють у вигляді шипучих таблеток 4 р.

У складі 1 таблетки містяться такі компоненти: кислота аскорбінова, цинк сульфат, глюкоза (декстроза) безводна, натрію гідрокарбонат, кислота лимонна, ароматизатор "лісова ягода", поліетиленгліколь Е 6000, аспартам.

Показання до застосування

Препарат Асковитус Вітамін С Цинк застосовують як БАДа (біологічно активної добавки до їжі, як додаткове джерело вітаміну С і цинку.

Протипоказання

Препарат Асковитус Вітамін С Цинк, як правило, не викликає будь-яких негативних реакцій і добре переноситься, але все ж, протипоказано застосування особам з наявністю індивідуальної несприйнятливості складових компонентів, финелкетонурии і цукрового діабету.

Період вагітності і грудного вигодовування

Застосування препарату Асковитус Вітамін С Цинк під час вагітності та годування груддю не має протипоказань, але перед початком варто проконсультуватися з лікарем.

Спосіб застосування

Препарат Асковитус Вітамін С Цинк застосовують після прийому їжі. Перед застосуванням таблетку слід розчинити в половині склянки води.

Рекомендована доза дорослим 1 таблетка на добу.

Перед тим як почати терапію обов'язково зверніться до лікаря за консультацією.

Тривалість застосування визначається лікарем індивідуально для кожного пацієнта.

Передозування

Випадки передозування препаратом Асковитус Вітамін С Цинк ніде не описані, якщо дотримуватися дозування зазначеної в інструкції по застосуванню інтоксикації не може бути.

Побічні реакції

Інформація про виявлення побічних реакцій під час застосування препарату Асковитус Вітамін С Цинк відсутня.

Якщо застосування препарату викликало прояв побічних ефектів варто порадитися з лікарем щодо подальшого застосування.

Умови зберігання

Зберігати препарат Асковитус Вітамін С Цинк слід при температурі не більше +25 °С, у місці без потрапляння прямих сонячних променів і вологи. Подалі від дітей.

Термін придатності 2 роки від дати виробництва.

З аптек препарат відпускають без рецепта лікаря.