Склад і форма випуску

Вітрум суперстресс складається з таких діючих речовин: Вітаміну С, вітаміну Е, вітаміну В1, вітамін В2, вітамін B6, вітаміну В12, фолієвої кислоти, нікотинаміду, біотину, пантотенової кислоти, заліза. Також містить допоміжні речовини. Випускається в таблетованій формі.

Свідчення

Вітрум суперстресс є полівітамінним комплексом для зміцнення стану організму, підвищення його стресостійкості при зростаючій розумової і фізнагрузок. Особливо рекомендований в періоди дефіциту мікроелементів і вітамінів, необхідних для повноцінної роботи організму, особливо в період психологічного навантаження.

Завдяки своєму складу, препарат здатний зміцнити імунітет, підтримати роботу нервової системи, усунути прояви хронічної втоми – безсоння, слабкість, розсіяного уваги, головних болів.

Також корисний при залізодефіцитній анемії, яка може виникнути після хірургічних операцій, травм, пов'язаних з крововтратами, підвищених навантаженнях, тривалому стані стресу. Регулярно слід приймати людям, що живуть у районах, де спостерігається несприятлива екологія.

Протипоказання

Не застосовується при гіпервітамінозі, алергії на один з діючих речовин Витрума суперстресса.

Застосування при вагітності і годуванні грудьми

Протипоказаний при вагітності.

Спосіб застосування та дози

Курс прийому Витрума суперстресса становить 1 місяць. Приймають по одній таблетці в день, одразу після закінчення прийому їжі, бажано в один і той же час.

Передозування

Немає зафіксованих медициною фактів про випадки передозування препаратом Вітрум суперстресс. При випадковому надмірному прийомі слід промити шлунок, прийняти ентеросорбенти.

Побічні ефекти

Вітрум суперстресс вкрай рідко викликає побічні явища. Виявлено, що у деяких пацієнтів можливе забарвлення калу в темний колір, проте в даному випадку це не є показником порушень роботи яких-небудь внутрішніх органів пацієнта.

У поодиноких випадках спостерігалася алергія у вигляді шкірного свербежу, кропив'янки.

Умови і терміни зберігання

Тривалість зберігання Витрума суперстресса досягає 5 років, при дотриманні умов зберігання – дотримання "температурного коридору" від +10 до +30°С.