Адитиву Мультивітамін з Мінералами - це сучасний препарат, який містить збалансований комплекс мінеральних речовин і вітамінів, легко засвоюваних організмом. Препарат призначений людям, які ведуть активний спосіб життя з підвищеними емоційними, фізичними і розумовими навантаженнями, а також для тих, хто хоче завжди залишатися бадьорими і енергійними. У складі препарату дуже важливі мінерали і вітаміни, які забезпечують постійну підтримку вашого здоров'я і мають загальнозміцнюючу дію на організм.

Склад і форма випуску

Препарат Адитиву Мультивітамін з Мінералами виробляють у вигляді шипучих, плоских рожевих таблеток круглої форми, зі смаком апельсина, які мають вкраплення від світло - рожевого до темно-рожевого кольору. Краї таблеток закруглені і зрізані під кутом.

У складі даного препарату присутні такі активні компоненти: тіаміну нітрат, піридоксину гідрохлорид, рибофлавіну фосфат, ціанокобаламін, токоферолу ацетат, аскорбінова кислота, біотин, D-пантотенат кальцію, нікотинамід, магнію карбонат, фолієва кислота, калію фосфат, натрію гідрокарбонат, кальцію карбонат і калію гідрокарбонат.

В якості додаткових компонентів у складі позначені: кислота лимонна, натуральний барвник зі столового буряка, аспартам і ароматизатор апельсиновий.

Упаковка містить 10 або 20 таблеток у пластиковій пляшці з пробкою з вологопоглиначем.

Свідчення

Адитиву Мультивітамін з Мінералами застосовують і призначають як загальнозміцнюючий препарат при гіповітамінозі, авітамінозах, дефіциті в організмі мінеральних речовин, як для дорослих пацієнтів, так і для дітей у віці старше 12 років.

Також препарат показаний при антибіотикотерапії, у період одужання після перенесених захворювань, при інтенсивних фізичних і розумових навантаженнях. У ці періоди людський організм як ніколи потребує підвищеної потреби в мінералах і вітамінах.

Протипоказання

Протипоказанням для застосування препарату Адитиву Мультивітамін з Мінералами є наявність у пацієнта індивідуальної несприйнятливості до компонентів, що входять до складу даного засобу, а також у дитячому віці до 12 років. У складі препарату присутній аспартам, який протипоказаний хворим на фенілкетонурію.

Застосування при вагітності і годуванні грудьми

Застосовувати таблетки Адитиву Мультивітамін з Мінералами жінкам під час вагітності і годуючим мамам можна, але тільки після рекомендацій лікуючого лікаря.

Спосіб застосування та дози

Рекомендована доза препарату Адитиву Мультивітамін з Мінералами для дорослих пацієнтів і дітей від 12 років становить по 1 таблетці раз протягом дня. Тривалість лікування для кожного пацієнта визначається індивідуально, але становить не менше одного місяця, якщо необхідно повторити курс терапії, бажано проконсультуватися з лікарем, для подальшого узгодження терміну прийому.

Передозування

Випадків отруєнь препаратом Адитиву Мультивітамін з Мінералами при застосуванні його в дозі, яка значно перевищує рекомендовану дозу, описані не були, оскільки активні компоненти препарату мають властивість дуже швидко виводиться, не накопичуючись в організмі.

Побічні ефекти

Адитиву Мультивітамін з Мінералами, як правило, переноситься дуже добре і практично не викликає побічних ефектів. За винятком людей, у яких є схильність до алергій, в цьому випадки можливі прояви алергічних реакцій на компоненти, які входять до складу препарату, також можливі легкі розлади шлунка або кишечнику у вигляді нудоти і блювоти. Якщо при застосуванні даного засобу виникли які-небудь негативні ефекти, слід проконсультуватися з лікарем щодо подальшого лікування препаратом.

Умови і терміни зберігання

Для зберігання препарату Адитиву Мультивітамін з Мінералами не потрібно яких-небудь особливих умов: місце, до якого мають доступ діти, щільно закритий контейнер, а також кімнатна температура від + 15 °С до + 25 °С.

Термін придатності становить 24 місяці. Застосовувати препарат після закінчення терміну придатності не можна.

Безрецептурний відпуск.