Біоактив-мінерали – біологічна добавка до їжі, прийом якої дозволяє відновити рівень мікро і макроелементів. Продукт сприяє підвищенню стійкості організму до захворювань різного походження, зміцненню кісткової тканини і зубів, зниження вмісту холестерину в крові, поліпшенню кисневого забезпечення міокарда, розширення судин, зміцненню стану нервової системи при стресах і нервовому напруженні, неврозах і депресії, нормальному кровотворенню і кращому засвоєнню заліза. Харчова добавка Біоактив-мінерали володіє протисудомною та антиоксидантною дією. Сприятливо впливає на весь організм в цілому. Не є лікарським препаратом.

Форма випуску, склад

Виробляється препарат Біоактив-мінерали у вигляді таблеток по 600 мг або капсул масою 530 мг.

До складу даного продукту входять такі активні компоненти: автолизат пивних дріжджів, вітамінний премікс (А, С, Е, РР, В12), біомаса селеносодержащей мікроводорості спіруліни, кальцій, магній.

Показання до застосування

Біоактив-мінерали - це біологічно активна добавка до раціону харчування як додаткове джерело вітамінів і мінеральних речовин: вітаміну С (аскорбінової кислоти), РР, В12, В6, В2, В1, нікотинової кислоти, пантотенату кальцію, кальцію, селену, магнію.

Протипоказання

Препарат Біоактив-мінерали протипоказаний особам, у яких спостерігалася індивідуальна непереносимість входять до складу компонентів і при станах, коли протипоказаний прийом препаратів йоду.

Період вагітності і грудного вигодовування

Застосування препарату Біоактив-мінерали під час вагітності та годування груддю протипоказане.

Спосіб застосування

Прийом харчової добавки Біоактив-мінерали здійснюють під час їжі.

Дорослим і дітям старше 14 років рекомендується приймати по 4-6 таблеток або капсул в день. Тривалість застосування 1-2 місяці. Бажано перед тим, як почати курс застосування порадитися з лікарем і слідувати його розпорядженням.

Передозування

Побічних ефектів, пов'язаних із застосуванням надмірної дози препарату, відзначено не було. Тим не менш, для того що б уникнути передозування, не слід перевищувати дозу, зазначену в інструкції по застосуванню.

Побічні реакції

Зазвичай біологічні добавки добре переносяться організмом і, як правило, не приводять до прояву побічних реакцій. У разі будь-яких небажаних явищ, які виникли під час застосування, необхідно довести до відома лікаря, який адекватно оцінити ситуації і при необхідності скоректує схему прийому, проведе відповідну терапію або скасує препарат.

Умови зберігання

У місці зберігання даного препарату необхідно забезпечити відповідні умови: температура не вище +25°C, сухість, недоступність дітям, захищеність від прямих сонячних променів. Зберігати Біоактив-мінерали слід в оригінальній упаковці.

Термін придатності препарату становить 2 роки і вказаний на кожній упаковці від виробника.

Для того що б придбати харчову добавку в аптеці рецепт лікаря не потрібно.