ОртоВиталь Мг – біологічна добавка до раціону харчування для чоловіків, для підвищення працездатності і профілактики стресу. Має адаптогенну дію, благотворно впливає на організм, заповнюючи дефіцит мікроелементів і вітамінів.

Не є лікарським препаратом.

Форма випуску, склад

Виробляється препарат ОртоВиталь МГ у вигляді капсул або грануляту для приготування розчину для прийому всередину.

До складу даного продукту входять такі активні компоненти: вітамін А/ретинол (2500 МО/ 0,75 г), вітамін E (150 мг), вітамін С (537 мг), вітамін B1 (25 мг), вітамін B2 (25 мг), вітамін B6 (25 мг), вітамін B3 (60 мг), вітамін D3 (5 мкг), вітамін B12 (6 мкг), фолієва кислота (0,8 мг), біотин (225 мкг), пантотенова кислота (18 мг), бета-каротин (15 мг), селен (50 мкг), магній (100 мг), залізо (8 мг), марганець (2 мг), цинк (10 мг), мідь (0,5 мг), молібден (60 мкг), хром (30 мкг), концентрат риб'ячого жиру (0,5 г), йод (150 мкг), омега-3 жирні кислоти (0,17 г).

Упаковка: по 15 шт.

Показання до застосування

ОртоВиталь МГ - це біологічно активна добавка до раціону харчування, яка є додатковим джерелом вітамінів, для підвищення працездатності і профілактики стресу у чоловіків.

Протипоказання

Препарат ОртоВиталь Мг протипоказаний особам, у яких спостерігалася індивідуальна непереносимість входять до складу компонентів і при фенілкетонурії.

Період вагітності і грудного вигодовування

Застосування БАДа під час вагітності і годування груддю протипоказано, оскільки препарат призначений тільки для чоловіків.

Спосіб застосування

Прийом харчової добавки ОртоВиталь МГ здійснюють під час і після їжі.

Необхідно вміст 1 пакетика розчинити в 100 мл води або соку і приймати один раз на день або по 1 капсулі (омега-3 жирні кислоти).

Передозування

Побічних ефектів, пов'язаних із застосуванням надмірної дози препарату, відзначено не було. Тим не менш, для того що б уникнути передозування, не слід перевищувати дозу, зазначену в інструкції по застосуванню.

Побічні реакції

Зазвичай біологічні добавки добре переносяться організмом і, як правило, не приводять до прояву побічних реакцій. У разі будь-яких небажаних явищ, які виникли під час застосування, необхідно довести до відома лікаря, який адекватно оцінити ситуації і при необхідності скоректує схему прийому, проведе відповідну терапію або скасує препарат.

Умови зберігання

У місці зберігання даного препарату необхідно забезпечити відповідні умови: температура не вище +25°C, сухість, недоступність дітям, захищеність від прямих сонячних променів. Зберігати препарат ОртоВиталь МГ слід в оригінальній упаковці.

Термін придатності препарату становить 3 роки і вказаний на кожній упаковці від виробника.

Для того що б придбати харчову добавку в аптеці рецепт лікаря не потрібно.