Містить максимально збалансований комплекс вітамінів, мікроелементів і біологічно активних компонентів, що мають рослинне і тваринне походження, сприяють нормалізації ліпідного й вуглеводного обмінів, а також зниженню рівня холестерину в крові, поліпшують тканинний метаболізм. Крім цього, компоненти лікарського засобу виступають в ролі каталізаторів важливих біохімічних процесів в організмі, що сприяють регенерації тканин і поліпшення стану судин.

Склад і форма випуску

Проводиться у формі таблеток. До складу препарату входять вітаміни групи А, В1, В2, В12, а також аскорбінову кислоту, холекальциферол, токоферол, фолієва кислота, нікотинамід, кальцію пантотенат, селен, цинк, хром, бета-ситостерол, вівсяні висівки, насіння подорожника мелені, соєвий лецитин і риб'ячий жир.

Свідчення

Показаний для профілактики та лікування гіпо-, авітамінозів і дефіциту мікроелементів, а так само може використовуватися для профілактики розвитку атеросклерозу у дорослих.

Протипоказання

Індивідуальна непереносимість компонентів, вагітність і лактація.

Необхідно з особливою обережністю поставитися до призначення препарату пацієнтам з виразково-ерозивні захворювання травного тракту і важкими порушеннями в роботі нирок.

Застосування при вагітності і годуванні грудьми

Не використовується в терапії годуючих та вагітних жінок.

Цій категорії хворих рекомендується приймати відповідний вітамінний комплекс.

Спосіб застосування та дози

Для зниження негативного впливу на слизову шлунка і дванадцятипалої кишки таблетки Вітрум Кардіо рекомендується приймати під час або після прийому їжі.

Тривалість лікування, кратність прийому та дозу лікарського засобу лікар підбирає індивідуально, грунтуючись на вираженості симптомів та індивідуальної реакції хворого на введення препарату.

Якщо лікар не призначив індивідуальну схему лікування, то пацієнт може використовувати стандартну схему лікування і приймати по 1 або 2 таблетки лікарського засобу від 2 до 3 разів на день.

Тривалість лікування – 30 днів. За рекомендацією лікаря можливе проведення в рік декількох курсів лікування.

Передозування

При використанні препарату у встановлених дозах передозування не можливе. При випадковому прийомі препарату у підвищених дозах хворому необхідно промити шлунок і забезпечити отримання сорбентных коштів.

Побічні ефекти

У більшості випадків препарат добре переноситься хворими. Однак при призначенні лікарського засобу особам з підвищеною чутливістю до його компонентів у пацієнтів можуть розвинутися алергічні реакції, які проявляються шкірним свербежем, висипами та кропив'янкою.

Умови і терміни зберігання

Вітрум Кардіо рекомендується зберігати в сухому і добре захищеному від світла місці при температурі не більше 30 градусів. Строк придатності при дотриманні умов зберігання – 5 років.