Склад і форма випуску

Складається з комбінації декількох препаратів, зокрема з екстракту листя гінкго білоба, оксиду цинку, рибофлавіну-мононуклеотида, піридоксину, тіаміну, аскорбінової кислоти. Надходить в аптеки у вигляді таблеток.

Свідчення

Вітамінний комплекс, який сприяє поліпшенню кровообігу, забезпечення органів і тканин киснем, насичення їх глюкозою, а також іншими необхідними для життєдіяльності речовинами. Призначений пацієнтам, що мають дисциркуляторні енцефалопатії різного генезу, деменцію, в тому числі які мають хворобу Альцгеймера, порушену мікроциркуляцію і периферичний кровотік. Рекомендується для пацієнтів, у яких діагностовано нейросенсорні порушення, в тому числі страждають від шуму у вухах, гипоакузии, запаморочень.

Препарат має антиоксидантну дію, захищаючи клітини і тканини організму від негативного впливу вільних радикалів. Посилює протидію головного мозку при гіпоксії, збільшує життєвий час нервових клітин, знижує негативну дію токсинів на клітини головного мозку.

Здатний знижувати активність тромбоутворення, що виникає внаслідок негативних змін у церебрального кровообігу у пацієнтів, які пережили черепно-мозкові травми, а також у літніх пацієнтів.

Протипоказання

Не призначається при непереносимості діючих речовин фармпрепарату, що входять до його складу, а також при алергії на фруктозу або лактозу. Протипоказаний при порушеннях обмінних процесів міді, заліза, при тромбофлебіті, важких розладах функцій нирок, при виразці шлунка і 12-палої кишки в гострій стадії.

Небажано застосовувати при виразкових захворюваннях кишечника і шлунка в анамнезі, при каменях у сечовому міхурі, захворюваннях печінки і нирок, при схильності до кровотеч або утворенню тромбів.

Застосування при вагітності і годуванні грудьми

Не призначається.

Спосіб застосування та дози

Приймають внутрішньо, по 1 таблетці один раз на день, відразу після їжі, якщо немає іншого призначення лікаря. Курс лікування зазвичай 1,5-2 місяці.

Передозування

При передозуванні можуть виникнути болі в епігастральній ділянці, блювання, нудота, свербіж на шкірі, метеоризм, підвищене збудження, погіршення роботи нирок. Слід якомога швидше промити шлунок та прийняти сорбенти.

Побічні ефекти

Зазвичай не викликає побічних ефектів, проте іноді можуть виникати розлади диспепсичного характеру (біль в районі сонячного сплетення, нудота, пронос, блювання), прояви шкірної алергії, у астматиків може виникнути бронхоспазм. Можлива реакція у вигляді зниження швидкості згортання крові.

Умови і терміни зберігання

Зберігається до 3 років при температурі 15-25°С.