Містить вітаміни, що володіють вираженою антиоксидантною дією, які захищають клітини очі від впливу вільних радикалів і небезпечних перекисних сполук, що знижує ризик ризику розвитку і прогресування катаракти та помутніння кришталика.

Склад і форма випуску

Вітрум Форайз виготовляється у вигляді таблеток. До складу препарату входять бета-каротин, токоферол, аскорбінова кислота, лютеїн, зеаксантин, мідь і цинк.

Свідчення

Використовують для попередження розвитку та лікування вікових порушень зору. Показаний для прийому при гіпо - та авітамінозах, що супроводжуються підвищеною стомлюваністю очей і порушенням зору. Вітрум Форайз використовують для профілактики і терапії катаракти, ретинопатій, захворювань очних нервів, для попередження розвитку порушень зору при тривалій роботі за комп'ютером та інших підвищених зорових навантаженнях. Також його призначають хворим в період реабілітації після перенесених офтальмологічних операцій.

Протипоказання

Індивідуальна непереносимість компонентів лікарського засобу.

Рекомендується з обережністю поставитися до призначення лікарського засобу вагітним і лактуючим жінкам і дітям до 12 років.

Застосування при вагітності і годуванні грудьми

Призначення препарату лактуючим і вагітним жінкам доцільно тільки в разі крайньої необхідності за суворими медичними показаннями.

Якщо неможливо обійтися в терапії жінок на стадії грудного вигодовування без призначення препарату, то пацієнтці рекомендують припинити лактацію на час терапії.

Спосіб застосування та дози

Препарат слід приймати під час їжі, що дозволяє знизити негативну дію його компонентів на слизову травного тракту.

Якщо лікар не призначив індивідуальну схему, то лікарський засіб необхідно приймати по 1 таблетці один раз на добу.

При лікуванні препаратом Вітрум Форайз необхідно дотримуватися дієти, яка містить велику кількість жирів, так як багата ліпідами їжа, підвищує якість абсорбції лютеїну з органів травлення.

Тривалість лікування може варіювати від 2 до 3 місяця. При необхідності за рішенням лікаря можливе проведення повторних курсів лікування.

Передозування

При передозуванні у хворих може виникати нудота, болі в епігастральній ділянці, блювання і діарея. При прийомі препарату в підвищених дозах можливе підвищення ризику розвитку кровотеч. При передозуванні необхідно провести хворому промивання шлунка, забезпечити отримання ентеросорбентів та необхідного симптоматичного лікування.

Побічні ефекти

Прийом лікарського засобу добре переноситься хворими, проте в окремих випадках можливий розвиток шкірного свербежу та кропив'янки алергічної етіології.

Умови і терміни зберігання

Вітрум Форайз слід зберігати в оригінальній упаковці в місцях, які захищені від проникнення світла і вологи. Тривалість зберігання з моменту виготовлення – 36 місяців.