Запобігає крововилив в склеру, покращує трофічну харчування і постачання киснем клітин очі. Вхідний в його склад екстракт чорниці знижує перекисне окислення ліпідів і захищає клітини від негативного впливу перекисних сполук. Систематичний прийом препарату дозволяє зберегти гостроту зору і підвищує світлочутливість.

Склад і форма випуску

Проводитися у вигляді таблеток. До складу препарату входять бета-каротин, аскорбінова кислота, токоферол, рибофлавін, рутин, цинк, селен, екстракт чорниці, лютеїн і зеаксантин.

Свідчення

Препарат використовується для профілактики і лікування глаукоми, катаракти, порушення нічного і сутінкового зору, вікових змін, дегенеративних процесів, аномалій рефракції в сітківці ока.

Також його призначають для прискорення відновлення зору після офтальмологічних операцій, у комплексній терапії міопії, синдром втоми очей, спазму акомодації, запальних процесах в сітківці.

Для попередження розвитку захворювань очей, зниження гостроти зору препарат рекомендується вживати особам, які страждають на цукровий діабет.

Протипоказання

Непереносимість компонентів лікарського засобу, вагітність, період лактації і вік молодше 12 років.

Необхідно з обережністю поставитися до призначення лікарського засобу пацієнтам, що мають виразкові та ерозивні ураження слизової оболонки шлунка та кишечнику у стадії ремісії.

Застосування при вагітності і годуванні грудьми

Застосування лікарського комплексу в терапії вагітних можливо тільки за рекомендацією лікаря та після ретельного співвідношення користі і шкоди від його застосування.

Спосіб застосування та дози

Препарат рекомендується приймати тільки після їжі. Тривалість лікування, кратність прийому та дозу препарату лікар може підбирати індивідуально, грунтуючись на тяжкості симптомів захворювання.

Якщо лікар не зробив ніяких рекомендацій щодо прийому лікарського засобу, то дорослі хворі і діти, яким виповнилося 12 років, повинні приймати лікарський засіб по 1 таблетці раз на добу.

В період прийому препарату Вітрум Форайз Форте необхідно приймати їжу, багату жирами, так як вони будуть сприяти більш якісному засвоєнню його компонентів. Тривалість лікування від 7 до 8 тижнів.

Проведення повторних курсів можливо лише за рекомендацією лікаря.

Передозування

При прийомі лікарського засобу в рекомендованих дозах не спостерігається розвитку симптомів гострого передозування.

Побічні ефекти

При прийомі препарату y деяких пацієнтів спостерігається розвиток різних алергічних реакцій, найчастіше хворі скаржаться на виникнення кропив'янки та свербежу.

Умови і терміни зберігання

Вітрум Форайз Форте необхідно зберігати в оригінальній щільно закритій упаковці в місцях, захищених від вологи і сонячного світла. Тривалість зберігання лікарського засобу не перевищує трьох років.