Королекс – біологічна добавка до раціону харчування, яку застосовують, як додаткове джерело вітамінів і мінералів.

Не є лікарським препаратом.

Форма випуску, склад

Виробляється препарат Королекс у вигляді таблеток, які йдуть в комплекті.

Таблетки №1 - рожевого кольору, масою 0,50 м, таблетки №2 – зеленого кольору, масою 0,49 р.

До складу таблеток №1 входять такі активні компоненти: таурин, гесперидин, екстракт трави меліси лікарської, калію оротат, рутин, вітамін С, дигідрокверцетин, нікотинова кислота (вітамін В3), токоферол ацетат (вітамін Е).

До складу таблеток №2 входять такі активні компоненти: листя м'яти перцевої екстракт трави пустирника серцевого, екстракт шишок хмелю звичайного, трава материнки звичайної, екстракт коренів валеріани лікарської, калію оротат, нікотинова кислота (вітамін В3).

Додаткові компоненти: тальк, МКЦ, стеарат кальцію, гидроксипропилметилцеллюллоза, натрію кросскармелоза, титану діоксид, мальтодекстрин, поліетиленгліколь, барвник "Мідний комплекс хлорофілу".

Показання до застосування

Королекс - це біологічно активна добавка до раціону харчування як додаткове джерело вітамінів В3, З, Е, флавоноїдів (гесперидину, рутина, дигидрокверцетина), таурину.

Протипоказання

Препарат Королекс протипоказаний особам, у яких спостерігалася індивідуальна непереносимість входять до складу компонентів, також БАД не застосовують у денний робочий час диспетчерів, водіїв та представників подібних професій.

Період вагітності і грудного вигодовування

Застосування препарату Королекс під час вагітності та годування груддю протипоказане.

Спосіб застосування

Прийом харчової добавки Королекс здійснюють під час їжі, запиваючи достатньою кількістю води.

Дорослим рекомендується приймати 1 таблетку №1 вранці та 1 таблетку №2 ввечері. Тривалість застосування 4 тижні. Бажано, перед тим як почати курс застосування порадитися з лікарем і слідувати його розпорядженням.

Передозування

Побічних ефектів, пов'язаних із застосуванням надмірної дози препарату, відзначено не було. Тим не менш, для того що б уникнути передозування, не слід перевищувати дозу, зазначену в інструкції по застосуванню.

Побічні реакції

Зазвичай біологічні добавки добре переносяться організмом і, як правило, не приводять до прояву побічних реакцій. У разі будь-яких небажаних явищ, які виникли під час застосування, необхідно довести до відома лікаря, який адекватно оцінити ситуації і при необхідності скоректує схему прийому, проведе відповідну терапію або скасує препарат.

Умови зберігання

У місці зберігання даного препарату необхідно забезпечити відповідні умови: температура не вище +25°C, сухість, недоступність дітям, захищеність від прямих сонячних променів. Зберігати Королекс слід в оригінальній упаковці.

Термін придатності препарату становить 24 місяці і вказаний на кожній упаковці від виробника.

Для того що б придбати харчову добавку в аптеці рецепт лікаря не потрібно.