Олеферол – біологічна добавка до раціону харчування, яку застосовують в будь-якому віці, особливо у літніх людей, так як потреба в харчових антиоксидантах з віком зростає. Препарат сприяє підвищенню стійкості до вірусних інфекцій і простудних захворювань, збільшення м'язової сили, зниження ризику розвитку судинних тромбів, зміцненню кровоносних судин і підтримки їх еластичності, нормалізації гормонального балансу, зниження сонливості і дратівливості, нормалізації обміну холестерину, можливості нормального запліднення у жінок, підтримки потенції у чоловіків. Перешкоджає старінню, сухості шкіри і проявів анемії, бере участь в обміні амінокислот, попереджає розвиток злоякісних пухлин, покращує зовнішній вигляд.

Форма випуску, склад

Виробляється препарат Олеферол у вигляді таблеток масою 500 мг.

До складу даного продукту входять такі активні компоненти: вітамін С, вітамін Е, сухий екстракт натурального ягідного соку, аскорбінова кислота, наповнювачі.

Упаковка: 60 таблеток.

Показання до застосування

Олеферол - це біологічно активна добавка до раціону харчування, яка є додатковим джерелом вітаміну С і вітаміну Е.

Також препарат застосовують при злоякісних пухлинах (раку легенів, яєчників, шийки матки, гортані, стравоходу, товстої кишки), атеросклерозі, серцево-судинних захворюваннях, цукровому діабеті, артрозах, катаракті, порушення репродуктивної функції у жінок і чоловіків; для профілактики порушень роботи імунної системи і передчасного старіння, гіповітамінозу.

Протипоказання

Препарат Олеферол протипоказаний особам, у яких спостерігалася індивідуальна непереносимість входять до складу компонентів, а також в дитячому віці до 12 років.

Період вагітності і грудного вигодовування

Застосування препарату Олеферол під час вагітності та годування груддю лише після консультації лікаря.

Спосіб застосування

Прийом харчової добавки Олеферол здійснюють під час їжі.

Дорослим і дітям з 12 років рекомендується приймати по 1 таблетці один раз на добу протягом 20-30 днів. Курс можна повторювати 2-3 рази на рік.

Бажано, перед тим як почати курс застосування порадитися з лікарем і слідувати його розпорядженням.

Передозування

Побічних ефектів, пов'язаних із застосуванням надмірної дози препарату, відзначено не було. Тим не менш, для того що б уникнути передозування, не слід перевищувати дозу, зазначену в інструкції по застосуванню.

Побічні реакції

Зазвичай біологічні добавки добре переносяться організмом і, як правило, не приводять до прояву побічних реакцій. У разі будь-яких небажаних явищ, які виникли під час застосування, необхідно довести до відома лікаря, який адекватно оцінити ситуації і при необхідності скоректує схему прийому, проведе відповідну терапію або скасує препарат.

Умови зберігання

У місці зберігання даного препарату необхідно забезпечити відповідні умови: температура не вище +10°C, сухість, недоступність дітям, захищеність від прямих сонячних променів. Зберігати Олеферол слід в оригінальній упаковці.

Термін придатності препарату становить 12 місяців і вказаний на кожній упаковці від виробника.

Для того що б придбати харчову добавку в аптеці рецепт лікаря не потрібно.