У складі крапель Джунглі Бебі міститься три основних компоненти – холекальциферол, ретинолу пальмітат і аскорбінова кислота.

Ретинолу пальмітат – це речовина, яка активно бере участь в процесах сприйняття кольору, адаптації зору новонародженого до умов недостатньої освітленості. Він відіграє важливу роль у регенеративних та імунних процесах, володіє вираженою антиоксидантною дією.

Аскорбінова кислота бере участь в окисно-відновних процесах, координує вуглеводних обмін і бере участь в обміні біологічно активних речовин. Вона підтримує нормальну проникність судинної стінки і надає імуностимулюючу дію.

Холекальциферол регулює кальцієво-фосфорний обмін, стимулює якісний захоплення кальцію кістковою тканиною і попереджає розвиток рахіту у новонароджених.

Склад і форма випуску

Джунглі Бебі випускається у формі пероральних крапель у флаконах з темного скла об'ємом по 60 мл В одному мілілітрі крапель Джунглі Бебі міститься 900 МО ретинолу пальмітату, 30 мг аскорбінової кислоти і 400 МО холекальциферолу.

Свідчення

Джунглі Бебі призначений для заповнення у доношених та недоношених дітей, які віком до одного року життя, дефіциту вітамінів групи A і D.

Вітамінний комплекс використовують для профілактики та лікування рахіту та підвищення захисних сил організму під час сезонних епідемій гострих респіраторних вірусних інфекцій та грипу.

Джунглі Бебі допустимо використовувати в терапії дітей, які страждають на цукровий діабет.

Протипоказання

Не призначають пацієнтам з гіперчутливістю до його компонентів.

Застосування при вагітності і годуванні грудьми

Вітамінний комплекс не призначений для використання в терапії дорослих пацієнтів.

Спосіб застосування та дози

Джунглі Бебі у формі крапель призначені для перорального прийому. Дозування препарату проводиться за допомогою спеціальної піпетки.

Для досягнення максимального фармакологічного ефекту краплі слід вживати під час або після прийому їжі. Перед проковтуванням краплі можна змішувати з їжею, також їх можна вживати в нерозведеному вигляді. Тривалість курсу лікування та дозу засобу визначає лікар.

Якщо немає інших рекомендацій, то діти до 1 року препарат приймають по 1 мл в добу.

Передозування

При вживанні крапель в підвищених дозах у дитини може спостерігатися розвиток симптомів, спричинених передозуванням активних компонентів кошти, що проявляється підвищеною стомлюваністю, дисфункцією травної системи, болями в суглобах, порушенням стільця, підвищенням внутрішньочерепного тиску.

При розвитку симптомів гострого отруєння прийом препарату припиняють і призначають дитині коректну симптоматичну терапію.

Побічні ефекти

При прийомі крапель Джунглі Бебі у дитини можуть виникнути диспепсичні розлади і алергічні реакції.

Умови і терміни зберігання

Краплі Джунглі Бебі повинні зберігатися при кімнатній температурі в захищеному від світла місці. Тривалість зберігання – 2 роки.