Препарат Биогая Протектис Краплі з Вітаміном D3 містить у собі природні мікроорганізми, які в нормі присутні в людському організмі у всіх відділах шлунково-кишкового тракту і природну форму вітаміну D. Препарат позитивно діє на мікрофлору кишечнику і бере активну участь в процесі травлення, захищає імунну систему кишечника від інфекцій, знижує інтенсивність больового синдрому, а також зменшує тривалість і частоту нападів кишкової коліки у немовлят.

Склад і форма випуску

Препарат Биогая Протектис Краплі з Вітаміном D3 виробляють у вигляді крапель для перорального застосування, краплі не містять білки молока, лактозу і консерванти.

Активними компонентами препарату є: Lactobacillus reuteri і вітамін D 3 (5 краплях міститься 100 млн життєздатних бактерій і 400 МО (10 мкг) вітаміну D3).

Додаткові компоненти у складі: соняшникова олія, діоксид кремнію, тригліцериди каприловые.

Упакований препарат у коробку з картону по 1 флакону з темного скла (5 мл) з піпеткою і осушувачем всередині.

Свідчення

Показаннями для застосування препарату Биогая Протектис Краплі з Вітаміном D3 є:

• відновлення мікрофлори шлунково-кишкового тракту з перших днів життя;

• поліпшення моторики кишечника;

• профілактика нападів кишкової коліки, запори, підвищеного газоутворення і зригування у дітей немовлят у ранньому віці;

• при зниженому імунітеті для захисту організму від інфекцій;

• профілактика дефіциту вітаміну D у пацієнтів, які належать до груп високого ризику, при мальабсорбції;

• профілактика рахіту у дітей, включаючи недоношених новонароджених.

Також препарат застосовують у комплексній терапії при хелікобактерної інфекції, микотичних і бактеріальних інфекціях у недоношених новонароджених, алергічних станах (зокрема, при атопічному дерматиті і діатезі у дітей).

Протипоказання

Протипоказаннями для застосування препарату Биогая Протектис Краплі з Вітаміном D3 є підвищена чутливість відповідно до компонентів препарату.

Застосування при вагітності і годуванні грудьми

Препарат Биогая Протектис Краплі з Вітаміном D3 вагітним і годуючим жінкам можна застосовувати за рекомендацією лікаря, дотримуючись рекомендованих доз.

Спосіб застосування та дози

Препарат Биогая Протектис Краплі з Вітаміном D3 приймають перорально під час їжі.

Для дорослих (включаючи вагітних і годуючих жінок) та дітям з самого народження рекомендована доза становить 5 крапель один раз на добу. Якщо є необхідність і тільки після рекомендацій лікаря доза може бути збільшена.

Тривалість терапії 2 місяці, після чого слід зробити перерву на 2 тижні.

Краплі додають в молочну суміш, молоко або кип'ячену воду кімнатної температури. Препарат не впливає на смакові якості їжі та напоїв. Перед застосуванням флакон необхідно ретельно збовтати.

Для розведення крапель не можна використовувати гарячу воду, а також воду з каптажних джерел і колодязів. Використовувати необхідно тільки питну воду гарантованої якості та безпеки.

Якщо препарат приймають одночасно з антибіотиками, то інтервал між прийомами повинен становити 3 год.

Передозування

Випадки передозування препаратом Биогая Протектис Краплі з Вітаміном D3 ніде не описані, при прийомі у високій дозі або при появі будь-яких небажаних ефектів слід звернутися до лікаря.

Побічні ефекти

Препарат Биогая Протектис Краплі з Вітаміном D3 дуже добре переноситься, даних про прояві будь-яких побічних ефектів не зафіксовано.

Умови і терміни зберігання

Зберігати препарат Биогая Протектис Краплі з Вітаміном D3 необхідно в оригінальній упаковці, при температурі, яка не перевищує + 25°С, у місці без попадання вологи і прямих сонячних променів, поза полем зору дітей. Після того, як флакон був розкритий, строк дії препарату становить 3 місяці при температурі + 25°С.

Термін придатності - 2 роки.

Безрецептурний відпуск.