Препарат Биогая Протектис Таблетки з Вітаміном D3 містить у собі природні мікроорганізми (лактобактерії), які в нормі присутні в людському організмі у всіх відділах шлунково-кишкового тракту і природну форму вітаміну D. Препарат позитивно діє на мікрофлору кишечнику і бере активну участь в процесі травлення, захищає імунну систему кишечника від інфекцій.

Пробіотичний ефект даного препарату під час розжовування починається в ротовій порожнині. Лактобактерії мають стійкість до впливу жовчних солей кислот і шлункового соку шлунку.

Вітамін D регулює моторику шлунково-кишкового тракту, також відіграє особливу роль в абсорбції магнію, фосфатів і кальцію в кишечнику, транспортуванні мінеральних солей. Вітамін D необхідний для функціонування нирок, прищитоподібних залоз і кісткової системи.

Перед початком застосування препарату обов'язково необхідно проконсультуватися з лікарем.

Склад і форма випуску

Препарат Биогая Протектис Таблетки з Вітаміном D3 виробляють у вигляді таблеток, які не містять білки молока, лактозу і консерванти.

Активними компонентами препарату є: Lactobacillus reuteri і вітамін D 3 (в 1 таблетці міститься 100 млн життєздатних бактерій (не менше 10) і 400 МО (10 мкг) вітаміну D 3 ).

Додаткові компоненти у складі: підсолоджувачі ізомальт, пальмова олія, ксиліт, натуральний ароматизатор лимон-лайм або апельсин, кальцію стеарат, лимонна кислота.

Упакований препарат у коробку з картону по 1 блістеру з 10 або 20 таблеток.

Свідчення

Показаннями для застосування препарату Биогая Протектис Таблетки з Вітаміном D3 є:

• відновлення мікрофлори шлунково-кишкового тракту;

• поліпшення моторики кишечника;

• при зниженому імунітеті для захисту організму від інфекцій;

• профілактика дефіциту вітаміну D у пацієнтів, які належать до груп високого ризику, при мальабсорбції;

• профілактика рахіту у дітей і дефіциту вітаміну D3.

Також препарат застосовують у комплексній терапії при хелікобактерної інфекції, алергічних станах (зокрема, при атопічному дерматиті і діатезі у дітей).

Протипоказання

Протипоказанням для застосування препарату Биогая Протектис Таблетки з Вітаміном D3 є підвищена чутливість відповідно до компонентів препарату.

Застосування при вагітності і годуванні грудьми

Препарат Биогая Протектис Таблетки з Вітаміном D3 вагітним і годуючим жінкам можна застосовувати за рекомендацією лікаря, дотримуючись рекомендованих доз.

Спосіб застосування та дози

Препарат Биогая Протектис Таблетки з Вітаміном D3 приймають перорально під час їжі.

Для дорослих (включаючи вагітних і годуючих жінок) і дітям старше 3-річного віку рекомендована доза становить по 1 таблетці один раз на добу. Таблетки слід розжовувати.

Якщо є необхідність і тільки після рекомендацій лікаря доза може бути збільшена.

У випадку одночасного прийому препарату з антибіотиками, то інтервал між прийомами повинен становити 3 год.

Передозування

Випадки передозування препаратом Биогая Протектис Таблетки з Вітаміном D3 ніде не описані, при прийомі у високій дозі або при появі будь-яких небажаних ефектів слід звернутися до лікаря.

Побічні ефекти

Препарат Биогая Протектис Таблетки з Вітаміном D3 дуже добре переноситься, даних про прояві будь-яких побічних ефектів не зафіксовано.

Умови і терміни зберігання

Зберігати препарат Биогая Протектис Таблетки з Вітаміном D3 необхідно в оригінальній упаковці, при температурі, яка не перевищує + 25°С, у місці без попадання вологи і прямих сонячних променів, поза полем зору дітей.

Термін придатності становить 2 роки.

Безрецептурний відпуск.